עכשיו זה רשמי, פין ג’ונס הוא דניאל רנד, “איירון פיסט”

אחרי חודש של שמועות החליטו חברת “מרוול” ו”נטפליקס” לאשר את ליהוקו של פין ג’ונס לתפקיד הראשי בסדרה המבוססת על דמותו של דניאל רנד, הלוא הוא איירון פיסט, שתפיק נטפליקס.

בהודעה רשמית שהוציאה חברת מרוול, שהגיע (במקרה או שלא במקרה) בדיוק בשבוע שבו עולה העונה השנייה של “דרדוויל” נמסר כי: “מרוול ונטפליקס שמחים להודיע כי פין ג’ונס (“משחקי הכס”) יככב בתפקיד הראשי בסדרה “איירון פיסט” שתגיע בקרוב לנטפליקס”.

ג’ונס יגלם את תפקידו של דניאל רנד, שחוזר לניו יורק אחרי שנעדר במשך שנים. הוא נאלץ להילחם נגד כוחות קרימינלים שמנסים לשלוט בעיר תוך שהוא משתמש ביכולות הקונג פו הנהדרות שלו והיכולת שלו לזמן את כוחו האימתני של אגרוף הברזל (Iron Fist).

Heroic_Age_Iron_Fist_Right_Portrait_Art

“דני רנד הוא דמות מורכבת ביותר” אומר סקוט באק, המפיק והשאו ראנר של הסדרה “הוא ביליונר, בודהיסט ניו יורקי, גיבור על ומאסטר של אומנויות לחימה. הוא עדיין מנסה להבין מה כל זה אומר ומה עושים עם כל הדברים הללו. פין מסוגל לשלב את את כל התהיות הללו בצורה מאוד כנה שברגע שראיתי אותו, ידעתי שמצאנו את דני שלנו”.

“פין משלב בצורה נהדרת פגיעות יחד עם אסרטיביות” מוסיף ג’ף לואב, שאחראי על חטיבת הטלוויזיה של מרוול, “עכשיו כשיש לנו את דני רנד ולוק קייג’, אנחנו השלמנו את תחילת הליהוק לסדרת הדיפנדרס, ואנחנו שמחים להראות לקהל ולחקור עוד פינות ביקום של מרוול”.

את פין נוכל לראות בקרוב בעונה השישית של “משחקי הכס” בה הוא מגלם את לוראס טיירל.

השאר תגובה