“סין סיטי” עוברת למסך הקטן (הפעם זה נראה רציני)

היו דיבורים ושמועות על סדרת טלוויזיה המבוססת על הקומיקס האייקוני של פרנק מילר “סין סיטי” כבר כמה וכמה שנים. הדיבורים החלו כבר ב-2013. חברת האחים וויינשטין (בעבר מירמקס) החלו להעביר חלק מקטלוג הסרטים הישן שלהם ולהפוך אותו לסדרות טלוויזיה. החברה, שבבעלותה גם חברת “דיימנשין”, כבר הצליחה להעביר שני מותגים לטלוויזיה, הראשון הוא סדרה המבוססת על סדרת סרטי “צעקה” (עונה שלישית אוטוטו ברשת MTV) ו-THE MIST המבוסס על ספרו של סטיבן קינג שעונה ראשונה תעלה בקרוב ב”ספייק”.

1295072-millerdesign3

כעת מדווח אתר חדשות הבידור Deadline כי החברה עומלת על עיבוד טלוויזיוני של הקומיקס ושני הסרטים שהיו בהפקתה. לא ברור בדיוק מה יהיה האופי של הסדרות או מה יהיו קווי העלילה, אבל על פי המפיקים הסדרה תהיה “רחוקה מאוד מהסרטים, תציג דמויות חדשות ותעסוק בסיפורים חדשים שמתרחשים ביקום של סין סיטי”. הסדרה תהיה, כנראה, קרובה יותר לקומיקס של פרנק מילר מאשר לסרטים שביים רוברט רודריגז.

הסדרה תהיה מבוססת על הנובלות הגרפיות האייקוניות שכתב פרנק מילר ושיצאו בצורת סיפורים בתחילת שנות התשעים (1991) תחת חברת ההוצאה לאור Dark Horse. ב- 2005 יצא הסרט הראשון, אשר ביים רוברט רודריגז ואשר הביא מראה חדשני לקולנוע. בסרט הראשון הופיעו, בין היתר, ברוס ויליס, ג’סיקה אלבה, קלייב אואן, מיקי רורק, בניסיו דל טורו ועוד. הסרט היה הצלחה גדולה ותשע שנים אחר כך, בשנת 2014, יצא סרט המשך, שהיה כישלון. להלן הטריילר של הסרט הראשון:

את הסדרה יפיק גלן מאזרה, שהוא אחד המפיקים של “המתים המהלכים”, ולצידו סטיבן להרו, שהפיק את הסרט השני בסדרה. לן וייסמן שביים את שני הסרטים הראשונים בסדרת “מלחמת האופל” (וגם את “מת לחיות 4″ והעיבוד המחודש ל”זיכרון גורלי”) יביים את הפיילוט. וייסמן בשנים האחרונות פועל לא מעט בעולם הטלוויזיה וביים את פרקי הפיילוט של סדרות כמו “סליפי הולו” ו”לוציפר”.

נכון לכתיבת שורות אלו, עדיין אין רשת (כבלים, סטרימינג או מסחרית) שמעוניינת לשדר את הסדרה, מה שלא מפריע למפיקים להתחיל לעבוד עליה. מן הסתם, אין עדיין תאריך עלייה לשידור.

השאר תגובה