טריילר ל”סנטה קלריטה דיאט” של נטפליקס – דרו בארימור היא זומבית

חברת “נטפליקס” ממשיכה לספק לנו סדרות מדע בדיוני ופנטזיה שנכנסות בדרך כלל לרשימת הסדרות הטובות של השנה. בקרוב תעלה בשרות הסטרימינג, הסדרה החדשה “”סנטה קלריטה דיאט” בכיכובם של דרו בארימור וטימותי אוליפאנט (שגם מפיקים את הסדרה). הסדרה היא שילוב מוצלח של ז’אנרים, מצד אחד קומדיה מקברית, מצד שני, סדרה על זומבים ומצד שלישי דרמה העוקבת אחר קורות משפחה אחת בפרברים של אמריקה. אם תרצו אפשר להגיד שהסדרה היא מעין שילוב של “העשב של השכן” עם דקסטר” אבל מצחיק.

הסדרה עוקבת אחר משפחת המונד, האישה שילה, בעלה ג’ואל ובתם המתבגרת אבי. גו’אל ושילה הם סוכני נדל”ן שמעבירים את חייהם במכירת בתים בפרברי ארצות הברית וחייהם הם חיי בורגנות רגילים, עד אשר (בדקה ה-15 של הפרק הראשון) קורה משהו, ושילה, מוצאת את עצמה מתה… ושבה לחיים כזומבית. מאותה נקודה הסדרה מתמקדת בניסיונות של השלושה לשמור על הסוד של שילה וגם, לא לפרק את התא המשפחתי… גם אם זה אומר להרוג פה ושם אנשים ולהכין מהם ספגטי וכדורי בשר. הסדרה המשעשעת מתחדשת בטריילר מצחיק:

זו הפעם הראשונה שדרו בארימור לוקחת על עצמה להשתתף בסדרה מלאה בתפקיד ראשי ובעונה הראשונה, שמונה 11 פרקים, נוכל לראות גם את נתן פיליון בתפקיד אורח, ריקרדו צ’רביה (“עקרת בית נואשות”), סקיילר גיסונדו ועוד. את הסדרה יצר ויקטר פרסקו שהוא מפיק טלוויזיה מוכר שעובד בעיקר בתחום הקומדיות הקיצוניות (“קוראים לי ארל” שהפיק הוא דוגמא טובה) ואת שני הפרקים הראשונים ביים רובן פליישר, מי שביים את קומדיית הזומבים “זומבילנד” ומביא טון מרושע ומצחיק לסדרה.

כל הפרקים של “סנטה קלריטה דיאט”, יעלו לשידור בנטפליקס ב-3 בפברואר.

השאר תגובה