וידיאו: מילה מסכמת, חמשת סרטי “האויב שבפנים” בשתי דקות וחצי

ביום חמישי הבא, ה-26 בינואר, יעלה בבתי הקולנוע בישראל החלק השישי! בסדרת סרטי “האויב שבפנים”. כן, מפליא אולי לחשוב שהסדרה הזו הצליחה להחזיק מעמד 15 שנה! מאז הגיע לבתי הקולנוע הסרט הראשון, אי שם בשנת 2002 (ועוד טוענים שסרטים המבוססים על משחקי מחשב הם כישלונות קופתיים). קשה להגדיר את הסרטים הללו כסרטי איכות, אבל בתור סרטי אקשן זומבים מדע בדיוני, חלקם יכולים להיות סרטי כיף אם מכבים את המוח.

אם במקרה לא עכבתם אחר סדרת הסרטים, או במקרה לא מכירים את משחק המחשב, חברת סוני שחררה פיצ’רט מדליק ביותר שגם מסכם לכם את הסדרה עד היום וגם עושה את זה בהומור עצמי בהנחייתה של מילה יובוביץ’. אפשר להבין מהפיצ’רט שהיוצרים נהנו מאוד מעשיית הסרט ושהוא יודע מה שהוא ולא מתיימר להיות משהו מעבר. אז הוציאו מחברות והתחילו לסכם לפני ש”האויב שבפנים: פרק סיום” מגיע לבתי הקולנוע.

התקציר העברי הרשמי:
סדרת הסרטים, המבוססת על המשחק הפופולרי, מגיעה לפרק הסיום שלה, לאחר שגרפה מעל למיליארד דולר מסביב לעולם והפכה לסדרת הסרטים המבוססת על משחק וידיאו המצליחה בעולם. הסרט החדש ממשיך היכן שהסתיים הפרק הקודם בסדרה – “האויב שבפנים: הגמול”. אליס (מילה יובוביץ’) היא הניצולה היחידה של מה שהיה אמור להיות הקרב הסופי של האנושות נגד הזומבים. עכשיו, היא חייבת לחזור למקום שבו הסיוט התחיל – היכן שהתאגיד צובר כוחותיו למכת המחץ נגד הניצולים הבודדים של האפוקליפסה.

“האויב שבפנים: פרק הסיום” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב- 26 בינואר.

השאר תגובה