מיילס מוראלס יככב בסדרה חדשה, Spider-Man (מעודכן)

אל הכותרים המעטים שיתפרסמו אחרי האירוע הענק עליהם ידוע עד כה (All-Ne All-Different Avengers, Uncanny Inhumans) מצטרפת סדרה חדשה: Spider-Man.

עם תום הקרוסאובר יקום האולטימייט לא יהיה עוד ומיילס מוראלס – מחליפו של פיטר פארקר המנוח וספיידי של היקום החלופי – ייקח חלק בקבוצת האוונג’רס המדוברת, וגם ימשיך בהרפתקאותיו האישיות. את הסדרה יכתוב בראיין מייקל בנדיס (כותב כל סדרות האולטימייט ספיידר-מן מאז הוצג היקום בשנת 2000, ויוצרו של מוראלס) לצד הציירת שרה פיקלי (שאף ציירה את הופעתו הראשונה של מיילס).

miles-morales-peter-parker

דמותו של מיילס הוצגה ב-2011 עם מותו של פיטר פארקר, עדיין תלמיד תיכון במציאות החלופית. מוראלס חצי היספני\חצי שחור (גם הוא בן טיפש-עשרה), וזכה לפופולריות רבה מאז בא לעולם, עד כדי שמועות על הופעתו בקולנוע כספיידר-מן החדש אחרי שתי סדרות סרטים (מסכת הליהוקים ומסמך פנימי שנחשף בימים האחרונים סותרים זאת; בסוני ומארוול עדיין מעדיפים את פיטר פארקר וספיידר-מן לבן, לפחות בשלב הזה.)

זו לא הפעם הראשונה בה מוראלס פוגש ביקום 616: ב-2012 הוא כיכב במיני-סדרה Spider-Men (גם היא מיצירתם של בנדיס ופיקלי) לצד פיטר פארקר של היקום המקורי, לאחר שהאחרון הגיע בטעות לעולם המקביל של מיילס. בשנה שעברה בנדיס הפגיש בין מיילס לבין האקס-מן מיקום 616 (הקבוצה המקורית שתקועה בהווה, בליווי קיטי פרייד ו-X-23) על דפי All-New X-Men #32.

miles-morales-peter-parker-2

תאריך ההשקה של הסדרה טרם הוכרז (מתישהו בסתיו, כמו שאר כותרי מארוול החדשים). עדיין לא ידוע על תפקידו של פיטר פארקר המבוגר בעולם החדש, אולם בטוח שהוא יהיה חלק ממנו, כפי שנראה באחת מתמונות הטיזר שמארוול פירסמה לאחרונה (לצד ספיידר-מן\מוראלס וספיידר-גוון).

עידכון (22/06): פרטים נוספים על חלוקת התפקידים בין פיטר למיילס נחשפו בראיון עם בנדיס. לדבריו, מיילס יהיה ספיידר-מן הראשי בכבודו ועצמו ויפעל תחת הדרכתו של פיטר, הותיק והמנוסה יותר. לא נאמר דבר על תפקידו של פיטר מעבר לכך, והאם יככב בסדרה משלו. בנוסף לכך, פורסמה עטיפת הגיליון הראשון, אותה ציירה פיקלי.

spider-man-miles-issue-1צפו לעידכונים נוספים בהמשך.

 

 

השאר תגובה