קטע נדיר, ניקולס קייג’ בתלבושת סופרמן

אחד הפרוייקטים ההוליוודים שלא התרחשו אך שמם, הסקרנות סביבם, והשאלה האולטימטיבית, “מה היה קורה לו?…” נשארים תמיד באוויר הוא גרסתו של טים ברטון לסיפור סופרמן. הסרט, שהיה אמור להיקרא Superman Lives היה אחד הפרוייקטים המדוברים של סוף שנות התשעים כשלצד שמו של ברטון ניתן למצוא את ניקולס קייג’ בתפקיד הראשי של קאל אל/קלארק קנט/סופרמן ואת הבמאי קווין סמית (מוכרים בלבד) שחתום על התסריט.

בסופו של דבר, כאמור, הפרוייקט לא קרם עור וגידים ובוטל, אולם ההילה המסתורית סביבו נשארה. ג’ון שנפ, במאי ואושיית יוטיוב המוכר לנו כאחד המנחים של תוכנית AMC Movie Talk יצא לנסות לבדוק מה קרה שם, מדוע הפרוייקט נפל, ולנסות לאסוף כמה שיותר מידע בכדי להבין את החזון של טים ברטון לאחד מגיבורי העל הראשונים ובוודאי האייקונים שבהם. התוצאה, סרט תיעודי בשם The Death of ‘Superman Lives’: What Happened?

ג’ון שנפ מעלה את הסרט לצפייה באתר הרשמי, החל מה-9 ביולי, וכבר בימים אלו ניתן להזמין אותו מראש לצפייה.

לצפייה בקטע לחצו על התמונה:

Nic-Cage-in-The-Death-of-Superman-Lives-What-Happened

בקטע המצורף ניתן לראות טסט שנעשה לתלבושת של סופרמן, עם ניקולס קייג’ בתוכה. כמו כן ניתן לראות כמה מהאנשים שעמדו מאחורי הפרוייקט כמו למשל, קולין אטווד, שהיום נחשבת לאחת ממעצבות התלבושות המובילות בהוליווד, שעצבה תלבושות לסרטים אחרים שטים ברטון ביים, בהם: “סליפי הולו”, “סיפורי דגים”, “סוויני טוד” ו”אליס בארץ הפלאות”.

להלן הטריילר המלא של הסרט:


הידיעה והקטע התפרסמו במקור באתר האינטרנט של ה-L.A Times.

השאר תגובה