בקרוב, סדרת ספין אוף של “החץ” ו”הפלאש” בכיכובם של האטום ופיירסטורם

בעוד אנו מחכים לתחילתו של היקום הסינמטי של DC עם “סופרמן נגד באטמן” (נגד וונדר וומן, נגד אקאוומן) בשנה הבאה, היקום הטלוויזיוני של DC נמצא במקום הרבה יותר טוב, וכעת הוא אפילו מתרחב עוד יותר.

בעונה השנייה של “החץ” הציגה לנו רשת CW את בארי אלן (גרנט גסטין), הפלאש, לפני שהוא קיבל סדרה משל עצמו. “הפלאש” זכתה לרייטינג מצויין ומצליחה לשמור על הצופים, ביקורות טובות והתלהבות אותה ניתן להרגיש ברחבי הרשת. כמו כן, הקרוס-אובר שנעשה בין שתי הסדרות לאחרונה היה הצלחה גדולה והרשת אמרה שהיא מתכננת לעשות קרוס-אובר כזה לפחות פעם בעונה.

כעת מדווח האתר המקצועי Deadline כי רשת CW מפתחת סדרה חדשה, שלישית, בה יככבו דמויות שכבר ראינו בעבר בשתי הסדרות האחרות וגם כאלה שיופיעו לראשונה בטלוויזיה. הספין אוף החדש מוגדר על ידי הרשת כסדרת superhero team-up. נכון להיום ידוע על ארבעה שחקנים (דמויות) שיובילו את הסדרה, מדובר בברנדון ראות’ (האטום) וקייטי לוץ (קנארי) שהופיעו ב”החץ”, וויקטור גרבר (פיירסטורם) ווונטוורת’ מילר (קפטן קולד) אשר הופיעו ב”הפלאש”.

Arrow Flash Spinoff 01
מימין לשמאל: קייטי לוץ (קנארי), ברנדון ראות’ (האטום), וונטוורת’ מילר (קפטן קולד), ויקטור גרבר (פיירסטורם)

הליהוקים הללו מעלים מספר שאלות, המרכזית היא בקשר לדמותה של קייטי לוץ, קנארי, מכיוון שכל מי שצפה בעונה השלישית של “החץ” יודע כי תהיה בעיה גדולה בהמשכיות של הסדרות במידה וקנארי תופיעה. כמו כן, לא ברור איך ייוצג בסדרה פיירסטורם, שמגולם ב”החץ” על ידי שני שחקנים (כי כמו בקומיקס הוא בעצם סימביוזה של שני אנשים, פרופסור ותלמידו). האם נזכה לראות גם את החצי השני שלו, בדמות השחקן רובי אמל (בן דודו של “החץ” בכבודו ובעצמו, סטפן אמל)?

ארבע הדמויות המוזכרות מעולם לא נפגשו אחת עם השנייה בסדרות האם (מה שאומר שאולי הן בכלל לא מודעות לקיומן אחת של השנייה) מה שמעלה את השאלה האם ואיך תהיה האינטראקציה ביניהן או שכל אחת מהדמויות הללו תצטרפנה זו לזו בקשת סיפורית של מספר פרקים בודדים.

רשת CW הודיעה גם שבסדרה תופענה שלוש דמויות מיקום הקומיקס של DC שעדיין לא זכו להופעה טלוויזיונית (לפחות לא כזו שהיא לא בסדרה מצויירת) מה שמעלה את סימני השאלה והספקולציות השונות. ההשערות השונות ברשת גורסות כי הסדרה עשוייה, מבחינת המשכיות, להתרחש כפריקוול לסדרות האם, או, שכל אחת מהדמויות תקבל קשת סיפורית של כמה פרקים. הסדרה עדיין בשלבים ראשונים אולם היא כנראה תעלה לשידור בשנה הבאה.

השאר תגובה