כשקפטן קירק הגיע לכוכב הקופים

ביום האחרון של השנה, 31.12.2014, יגיע לחנויות הקומיקס (והורדה באופן דיגיטלי) החלק הראשון במיני סדרה המאחדת בין שני עולמות אייקונים, העולם של “מסע בין כוכבים” והעולם של “כוכב הקופים” (של שנות השישים).

את המיני סדרה כותבים האחים דיוויד וסקוט טיפטון, אשר בעבר כבר הפגישו בין העולם של “מסע בין כוכבים” והעולם של “דוקטור WHO”. הציירת הבריטית רייצ’אל סטוט אחראית על האומנות.

STAR TREK – PLANET OF THE APES, הוא שיתוף פעולה של שתי חברות קומיקס אשר מייצבות את עצמן כחברות מובילות בשנים האחרונות, IDW ו- BOOM!. העלילה, על פניה, נשמעת פשוטה לחלוטין, צוות האנטרפרייז מגלה כי הקלינגונים ממשיכים את משימת הכיבוש שלהם וכדי לעצור אותם הם נאלצים לשתף פעולה עם דוקטור זאיוס מ”כוכב הקופים”.

צוות הכותבים אמר בראיון ל- PREVIEWS כי הם עבדו בצמוד עם שתי החברות וגם עם חברת פוקס (בעלי הזכויות על “כוכב הקופים”) ורשת CBS (אשר מחזיקה בזכויות ל”מסע בין כוכבים” הסדרה המקורית) וכי האוהדים של שתי הסדרות יכולים להיות בטוחים כי יהיו כמה רגעים בלתי נשכחים, בהם, קפטן קירק שעומד אל מול קולונל טיילור, או במילים אחרות, ויליאם שטנר נגד צ’רלטון הסטון.

star trek planet of the apes - article 2 star trek planet of the apes - article 1

השאר תגובה