"בחזרה לדרך הזעם" – מקס הזועם בקרטינג

משמח לראות שיש עוד אנשים בעולם שרוצים לראות עוד ועוד מעלילות מקס רוקטנסקי והדרך הזועמת שלו. נראה כי מאז יציאת הסרט לפני כמה חודשים, ההשפעה שלו על התרבות הפופולארית רק הולכת וגדלה וכמות החיקויים, המחוות וההומאז'ים מציפים את הרשת. אולם, מחווה ענקית ומושקעת כזו, עדיין לא נעשתה.

mad-max-drives-a-go-kart-while-b

הבמאי דווין גרהאם, יצא למדבריות יוטה יחד עם צוות הפקה שלם שכלל פעלולנים, מכוניות קרטינג, רובי פיינטבול, מצלמות 4K והמון מצב רוח כדי לייצר גרסה משעשעת אך סופר-מושקעת למרדפי המכוניות המטורללים של "מקס הזועם".

הסרט מומן ע"י חברת "וורנר" כחלק ממסע קידום המכירות למשחק המחשב "מקס הזועם" שאמור לצאת בתחילת ספטמבר. סוף העולם מגיע במכוניות קטנות ורובי צבע. תיהנו:


בארץ אגב, לפני כחודש, נעשתה הפקה ענקית, מכובדת ומסובכת, למען גיליון "בלייזר". עורך המגאזין, תומר קמרלינג, שגם מאוד התלהב מהסרט, החליט להעביר אותו מהמסך לדפי המגאזין, ההפקה היקרה, והמסובכת השתמשה בנופי המדבר הישראלי (וביננו, יש בו מקומות נפלאים לצילום שלא מביישים את המדבר האוסטרלי). המוצר המוגמר של "בלייזר" הוא לא פחות ממרהיב, וסרטון מאחורי הקלעים של ההפקה המטורפת הזו, הוא… מטורף.

השאר תגובה