קונג פו פנדה 3 – קונספט ארט ופוסטר ראשון

בסצינה האחרונה בסרט “קונג פו פנדה 2” ראינו לראשונה את כפר הפנדות, בו גר אביו הביולוגי של גיבור סדרת הסרטים, פו, אשר נעלם כשפו היה ילד קטן.

חמש שנים ו-600 אומנים מאוחר יותר וכפרו של לי, אביו של פו, הופך למציאות. הכפר הוא מיקום יפהפה בעולם ציורי אשר משלב אומנות וארכיטקטורה סינית עתיקה עם יופיו הטהור של הטבע.

2121-PV-007-006pw_wide_01_max_boas (Copy)

“קונג פו פנדה 3” הוא שיתוף פעולה ראשון בין חטיבת האנימציה של דרימוורקס וחברת האנימציה המזרחית של דרימוורקס שהוקמה בשנחאי בשנת 2012 במטרה לייצר סרטי אנימציה לשוק הסיני (והעולמי). “עבדנו עם האולפן בסין כדי לייצר אווירה אמינה לכפר הפנדות” אומר ריימונד זיבה, המעצב האומנותי של הסרט, “חלק גדול מהסביבה המקיפה את הגיבורים בסרט, נעשה על ידי המחלקה האומנותית בסין”.

022_pw_peach_tree_area02 (Large)

כדי לקבל את ההשראה הנכונה, יצא צוות האנימטורים ואנשי הארט לטיול של עשרה ימים לקינג צ’ינג, אשר נמצא בחבל הסצ’ואן (כן, כן, חיי האנימטורים קשים הם). “המסע היה מעורר השראה” אומר ריימונד “הגענו לפאתי העיר צ’נגדו ושם ראינו את ההר המיסטי, מקום בו יש להם שמורת דובי פנדה”. אחרי המסע חזר הצוות לארצות הברית עם עשרות טרה בייטים של מידע, תמונות וסרטוני וידאו, ויחד החלו להרכיב את הכפר וסביבתו.

07panda_world_concept_09_max_boas (Copy)

את התוצאה המוגמרת הפך הצוות לאזור וירטואלי מפורט ביותר, בו ניתן להסתובב עם המצלמה על פי רצונותיה של הבימאים. “אנחנו יכולים לסרוק, באופן וירטואלי, כל מקום וכל בקתה, כל עץ וכל חנות בכפר הוירטואלי של הפנדות” אומר אלסנדרו קרלוני, אחד משני הבימאים של הסרט “אחרי שיצרנו את גן העדן לפנדות הזה, יכולנו להסתובב בו עם המצלמה ולגלות זוויות צילום חדשות. “זו קפיצה טכנולוגית עצומה, מאז ימי הסרט הראשון” מוסיפה ג’ניפר יו נלסון, הבימאית השנייה של הסרט.

כמו כן, לא מכבר, שוחרר הפוסטר הרשמי הראשון של הסרט:

kung-fu-panda-3-post4 (1)

הפוסטר מצטרף לטריילר הראשון ששוחרר לפני חודשיים:


קונג פו פנדה 3 ייצא בארץ ב-17 במרץ 2016.

התקציר העברי הרשמי:

ההמשך לסרט האנימציה המצליח מבית דרימוורקס. כשאביו האבוד של הפנדה פו חוזר לפתע, האב ובנו נוסעים לגן עדן סודי לדובי פנדה, ופוגשים דמויות פנדה חדשות ומצחיקות. אבל כאשר הנבל העל טבעי- קאי מתחיל לנצח את כל המאסטרים הגדולים של הקונג פו בסין, על פו להצליח לעשות את הבלתי אפשרי- לאמן כפר שלם של דובי פנדה מתוקים ומגושמים להילחם, ולהפוך אותם ללהקה של דובי קונג פו פנדה.

השאר תגובה