להציל את מארק וואטני – טריילר חדש

אחד מסרטי המדע בדיוני המסקרנים של עונת החורף המתקרבת אלינו, הוא “להציל את מארק וואטני”, סרטו של רידלי סקוט (“בלייד ראנר”, “פרומתאוס”), בכיכובו של מאט דיימון. הסרט הסרט מבוסס על ספר הביכורים של אנדי וויר “לבד על המאדים”, שיצא ב-2012 (בעברית בהוצאת “הכורסא ומשכל”, תרגום: דידי חנוך).

לפני כחודשיים שוחרר טריילר ראשון וסרטון ויראלי המציג את הדמויות הראשיות של הסרט. לא מכבר שחררה חברת “פוקס המאה ה-20”, טריילר חדש אשר מעניק הצצה עמוקה יותר לסיפור ולצד הפוליטי של ההצלה של אדם, אשר נשאר תקוע על המאדים בעקבות משימת חילוץ.

לצידו של מאט דיימון ניתן לראות בסרט את ג’סיקה צ’סטיין (“עולם היורה”), קריסטין וויג (“סאטרדיי נייט לייב”), קייט מארה (“ארבעה מופלאים”), מייקל פנה (“אנטמן”), וג’ף דניאלס (“חדר חדשות”).

“להציל את מארק וואטני” יעלה על המסכים ברחבי הארץ ב-1 באוקטובר.

התקציר העברי הרשמי:

במהלך משימה למאדים, האסטרונאוט מארק וואטני (מאט דיימון) נחשב למת אחרי סערת על וננטש בידי הצוות שלו. אבל וואטני שורד ומוצא את עצמו תקוע בודד בכוכב המאיים. עם מעט מאד אספקה, וואטני חייב לפנות לחוש ההמצאה, החדשנות וההשראה שלו כדי להמשיך להתקיים ולמצוא דרך לסמן לכדור הארץ שהוא בחיים. מיליונים של קילומטרים משם, נאסא וצוות של מדענים בינלאומיים עובדים מסביב לשעון כדי להחזיר את החללית הביתה, בזמן שחברי הצוות שלו מתכננים באותו הזמן תכנית הצלה נועזת וכמעט בלתי אפשרית.

השאר תגובה