טריילר והצצה ראשונה לסרטו של רידלי סקוט “להציל את מארק וואטני” (מעודכן)

הסרט החדש של רידלי סקוט (“הנוסע השמיני”, “פרומתאוס”) “להציל את מארק וואטני” (The Martian) בכיכובו של מאט דיימון, ייצא בבתי הקולנוע בישראל ב-26 בנובמבר. הסרט מבוסס על ספר הביכורים של אנדי וויר “לבד על המאדים”, שיצא ב-2012 (בעברית בהוצאת “הכורסא ומשכל”, תרגום: דידי חנוך). בימים אלו עלה הטריילר הראשון וסרטון ויראלי ראשון.

לפני מספר ימים, נפתח ערוץ Youtube בשם ARES: live ובו הועלה סרטון ראשון המראה את מאט דיימון, בתפקיד האסטרונאוט מארק וואטני, מציג בפנינו את צוות החללית אשר משימתה היא להגיע לכוכב הלכת מאדים.

הסרטון מציג לנו את הדמויות ואת השחקנים. מיקל פנה (“זעם”, המיני סדרה “גרייס פוינט”) הוא הטייס ריק מרטינז, ג’סיקה צ’סטין (“כוננות עם שחר”, “העזרה”) היא קומנדר מליסה לואיס, קייטי מארה (“בית הקלפים”, “סיפור אימה אמריקאי”) היא מומחית המחשבים בת’ ג’והנסון, סבסטיאן סטן (“קפטן אמריקה חייל החורף”) הוא דוקטור כריס בק, רופא החללית. עוד משחקים בסרט: כריסטין וויג, ג’ף דניאל וצ’יווטל אג’יאופור.

התקציר העברי הרשמי של הסרט:

במהלך משימה למאדים, האסטרונאוט מארק וואטני (מאט דיימון) נחשב למת אחרי סערת על וננטש בידי הצוות שלו. אבל וואטני שורד ומוצא את עצמו תקוע בודד בכוכב המאיים. עם מעט מאד אספקה, וואטני חייב לפנות לחוש ההמצאה, החדשנות וההשראה שלו כדי להמשיך להתקיים ולמצוא דרך לסמן לכדור הארץ שהוא בחיים. מיליונים של קילומטרים משם, נאסא וצוות של מדענים בינלאומיים עובדים מסביב לשעון כדי להחזיר את החללית הביתה, בזמן שחברי הצוות שלו מתכננים באותו הזמן תכנית הצלה נועזת וכמעט בלתי אפשרית.

2 thoughts on “טריילר והצצה ראשונה לסרטו של רידלי סקוט “להציל את מארק וואטני” (מעודכן)”

  1. זו רק אני או שמי שתרגם את השם של הסרט לעברית חשב בטעות שזה סרט ההמשך ל”להציל את טוראי ראיין”?.. אמנם מאט דיימון היה מושא ההצלה בשני הסרטים הללו, אבל הם *מאוד* שונים זה מזה :S

השאר תגובה