טריילר ראשון ל-Legion, סדרת הספין אוף של “אקס-מן”

בתחילת יוני דיווחנו על הבשורה המשמחת כי רשת FX הזמינה עונה ראשונה מ”לגיון” (Legion), סדרה שתעקוב אחר בנו של צ’ארלס אקסאבייר מייסד האקס מן, לגיון (בגילומו של דן סטיבנס אותו נראה בשנה הבאה גם בעיבוד הלייב אקשן של דיסני ל”היפה והחיה”). במהלך כנס קומיקון סאן דייגו שהסתיים לפני מספר ימים, הוקרן הטריילר הראשון והביזארי (במובן הטוב של המילה) של הסדרה שתעלה לשידור בתחילת 2017:

Legion כאמור תתבסס על דמותו של המוטאנט באותו השם, דייוויד הלר. בקומיקס הוא בנם של פרופ’ אקסאווייר והישראלית גבריאל הלר, צעיר סכיזופרני שכל אחת מזהויותיו הרבות היא בעלת יכולת על ייחודית. “מאז שהיה נער צעיר, דיוויד הלר התמודד עם מחלת נפש. הוא אובחן כסכיזופרן ושהה לא מעט במוסדות סגורים. אחרי מפגש מוזר עם חולה נוספת הוא מגיע למסקנה שיש מצב שהקולות שהוא שומע במוחו, והחזיונות שהוא חווה, אינם שגעון, אלא מציאות. מעבר להיותו בנו של מייסד האקס-מן ליגיון מפורסם בעקבות תפקידו ב-Age of Apocalypse: כדי להרשים את אביו המנוכר, הלר ניסה לחזור בזמן ולהרוג את מגנטו כדי למנוע את הפיכתו לנבל בעתיד, אך בשוגג גרם למות אביו ובשל כך נוצרה המציאות החלופית בה אפוקליפס שלט בעולם, כשהמוטאנטים ובני האנוש מדוכאים תחת שלטון עריצותו.

את Legion מפיק נוח האולי, האיש שאחראי להבאתה של “פארגו” לטלוויזיה ולצידו נמצא את בריאן סינגר, לורן שולר דונר וסיימון קינברג שמלווים את הפרנצ’ייז הקולנועי מאז שנת 2000. זו סדרת הספין אוף הרשמית הראשונה ביקום האקס מן.

השאר תגובה