טריילר ראשון ל”החומה הגדולה” – מאט דיימון נלחם במפלצות במאה ה-15

חברת יוניברסל שחררה טריילר מלא ראשון לסרט “החומה הגדולה” בכיכובו של מאט דיימון (“ג’ייסון בורן”) ובבימויו של ז’אנג יימו (“גיבור”, “מחול הפגיונות”). הסרט, שנמצא בפיתוח כבר לא מעט שנים, מספר את הסיפור ה”אמיתי” מאחורי ההחלטה לבנות את חומת סין, אחד המונומנטים הארכיטקטוניים המדהימים הקיימים בעולם ומשתרעת לאורך 8,851 קילומטרים. החומה נבנתה ושופצה במשך למעלה מאלף שנה (מהמאה החמישית לפנה”ס ועד למאה ה-16).

הסרט מספר את סיפורו של כוח עלית, בראשותו של מאט דיימון, אשר נתקל במפלצות אשר מאיימות על חיי המן האנושי. המלחמה על השרדות האנושות מתקיימת על אחד המבנים המדהימים מעשה ידי אדם, החומה הסינית. הסרט הוא ההפקה האמריקאית היקרה ביותר שנעשתה בסין ותקציבו נעמד על כ-135 מיליון דולרים. לצידו של מאט דימון ניתן למצוא גם את וילם דפו והשחקנים אנדי לאו ופדרו פסקל.

בראיון שנתן הבמאי ז’אנג יימו הוא הבטיח כי הסרט הוא “סרט תקופתי וסרט אקשן בעיקר. יש אלמנט פנטסטי בסרט, בגלל המפלצות, אבל מה שהופך את הסרט למיוחד הוא שצילמנו אותו בצורה מאוד ריאליסטית. אני רוצה שהקהל יחשוב שהארועים הללו באמת קרו. להוציא המפלצות, כל מה שתראו בסרט מבוסס על מחקרים היסטוריים ומדעיים”.

הסרט יעלה בבתי הקולנוע בארצות הברית ב-17 בפברואר 2017.

השאר תגובה