ליהוקים וחדשות נוספות מסדרת הטלוויזיה “סופרגירל”

“סופרגירל” של רשת CBS נידבה הרבה חדשות השבוע, בעיקר בתחום הליהוק.

זה התחיל בהחתמתה של קליסטה פלוקהארט (“אלי מקביל”) לתפקיד קבוע כקאט גראנט, בקומיקס עיתונאית ב”דיילי פלאנט” שהוצגה בתחילה כמושא אהבה פוטנציאלי עבור קלארק קנט. בסדרה גראנט תהיה אשת תקשורת בכירה והבוסית של קארה זור-אל\סופרגירל.

grant_henshaw

בהמשך הצטרפו אל פלוקהארט דייוויד היירווד (“הומלנד”) וקיילר לי (“האנטומיה של גריי”) בתפקידים של האנק הנשואו ואלכס דנוורס, בהתאמה. בקומיקס הנשואו הוא שמו השני של סייבורג סופרמן, נבל שניסה לתפוס את מקומו של סופרמן לאחר מותו ואחראי, בין השאר, להשמדת קוסט סיטי; בגרסה הטלוויזיונית האנשו יהיה סוכן פדרלי במצוד אחר חוצנים. אלכס היא דמות מקורית, אחותה המאמצת של לינדה דנוורס, שמה הארצי של קארה (ובקומיקס אחד מהגלגולים הרבים והמפותלים של סופרגירל).

לקראת סוף השבוע פורסם שלסדרה יצטרפו, בתפקידים לא ידועים, הלן סלייטר ודין קיין. סלייטר גילמה את סופרגירל בסרט הסולו הידוע לשמצה מ-1984, ואילו קיין גילם את סופרמן בסדרת הטלוויזיה “לויס וקלארק” בשנות ה-90. השניים כבר הפציעו על המסך הקטן בסדרה “סמולוויל”, כאמו הביולוגית של קאל-אל והנבל ד”ר נוקס (נחשו מי זה מי).

cain-slater-superfamily

לחדשות הליהוק ניתן להוסיף את האפשרות, גם עליה דובר השבוע, כי סופרמן יופיע בסדרה אך לתפקיד ילוהק שחקן חדש, ולא הנרי קאוויל המגלם את הגיבור האייקוני ביקום הקולנועי המתפתח של וורנר\DC.

עוד דווח כי אנדרו קרייסברג (“החץ”, “הפלאש”) יצטרף כמפיק גם ל”סופרגירל”, עליה אחראי כמפיק ראשי גרג ברלנטי, שותפו לעבודה של קרייסברג בסדרות של רשת CW. עובדה זו מאשרת, כפי הנראה, את האפשרות לקרוסאוברים בין שלוש הסדרות למרות רשתות השידור השונות.

“סופרגירל” נמצאת בהפקה לקראת עונת הפיילוטים הקרובה, ובתפקיד הראשי תככב מליסה בניוסט (“וויפלאש”), כשלצידה לוהקו עד כה מיקד ברוקס (“קשיחות הכרחית”) כג’ימי אולסן ולורה בנאנטי (“נאשוויל”) בתפקיד אלורה, אמה הקריפטונית של קארה.

השאר תגובה