“הנוקמים: עידן אולטרון”, פוסטר רשמי ראשון (ומחשבות עליו)

מרוול צייצו היום בחשבון הטוויטר שלהם את הפוסטר הרשמי הראשון של “הנוקמים: עידן אולטרון”. זהו הפוסטר הרשמי הראשון בו מופיעת חבורת הנוקמים, עד עכשיו, הפוסטר טיזר הראשון היה פשוט המילה A מעוצבת בסגנון של אולטרון.

הצצה עמוקה יותר בקרדיטים של הפוסטר מגלה כמה פרטים חשובים ותהיות:

א. כל חבורת הנוקמים מופיעה בקדמת הפוסטר בעוד Vision עדיין נשאר לו ברקע, כשאור השמש מסתיר אותו, מדוע?

ב. למרות שהוא הכחיש בראיונות, ולמרות שהיו לא מעט שמועות, הקרדיטים בפוסטר מראים כי אנתוני מקי (פלקון ב”קפטן אמריקה: חייל החורף”) אכן יופיע בסרט. תפקידו אינו ידוע וישנן כמה שמועות שמתרוצצות באינטרנט (לא נפרט כאן מחשש לספויילרים). נראה כי הוא יופיע למספר דקות ולא יהיה חלק מהותי מן העלילה המרכזית או מהקרב הסופי.

למבט קרוב יותר לחצו על התמונה:

official poster for Avengers Age of Ultron 01
פוסטר רשמי ראשון של “הנוקמים: עידן אולטרון”

ג. המלחין דני אלפמן, שעבד הרבה עם טים ברטון והלחין את המוסיקה ל”באטמן” (1989) אך גם את המוסיקה ל”ספיידרמן” של סם ראימי ו”הענק” של אנג לי, יתרום לפסקול של הסרט לצידו של המלחין בריאן טיילר (“איירון מן 3”, “ת’ור: העולם האפל”)

ד. הפוסטר גם מאושש את הידיעות כי אידריס אלבה (היימדל מסרטי “ת’ור”), סטלן סקארסגארד (אריק סלביג) ודון צידל (קולונל ג’יימס רודס, War Machine – אותו ראינו גם בטריילר) חוזרים, ואיתם גם היילי אטוול (פגי קרטר). בולט בהעדרו הוא טום הידלסטון (לוקי) ששמו נעדר מהפוסטר למרות שמועות ומידע באתרים רצינים כי הוא כן חלק מהסרט.

כפי שדיווחנו לאחרונה, “הנוקמים: עידן אולטרון” ייצא בישראל שבוע לפני ארצות הברית, בסוף יום העצמאות, יום חמישי, ה-23.4.

השאר תגובה