טריילר ראשון ל”ספייס ג’אם 2: אגדה חדשה”, לברון ג’יימס והלוני טונס משחקים כדורסל

אחד הלהיטים הגדולים של שנות התשעים הוא “ספייס ג’אם” שיצא ב-1996 ומציין 25 שנה ליציאתו. הסרט המקורי, לו הקדשנו פינה ב“צפייה מן העבר” לפני חמש שנים, חיבר בין עולם כדורסל ה-NBA (והכוכב הגדול ביותר שהיה בעולם הזה, מייקל ג’ורדן) עם גיבורי הלוני טונס, באגס באני, דאפי דאק ועוד. בסרט ההוא היו גם כמה הופעות אורח מדליקות כמו זו של ביל מוריי ויין נייט וכמה שחקנים מפורסמים בהם לארי בירד.

25 שנה אחרי, ואנחנו מקבלים טריילר ראשון לסרט החדש “ספייס ג’אם: אגדה חדשה” (Space Jam: A New Legacy) כשהפעם לנעליו הגדולות של מייקל ג’ורדן נכנס לברון ג’יימס שיוצא להציל את בנו שנחטף ומוצא את עצמו שוב, על מגרש הכדורסל לצידם של הלוני טונס המופרעים, הפעם, גם הם בתלת מימד.

חייבים לציין שבאופן כללי היה משהו קצת ממוחזר בטריילר הזה וקשה להגיד שמעט הבדיחות שהיו בו עבדו. כן, הוא נראה סבבה (אם כי נראה קצת מלאכותי) ונראה מותאם לקהל הצעיר של היום. אבל… קשה היה להבחין בעשרות ביצי הפסחא שמופיעות פה ושם בכמה שוטים, באם זה ענק הברזל או קינג קונג ועוד ועוד מותגים השייכים לאחים וורנר (איפה באטמן אתם שואלים, אנחנו בטוחים שהוא גם יצוץ לרגע או שניים, כי… הוא באטמן). אבל… לא נשפוט את הסרט לפני שהוא ייצא, בינתיים אנחנו יכולים להנות מעוד בלוקבסטר פוטנציאלי שבתקווה יוקרן אצלנו בבתי הקולנוע במקביל לעלייה שלו בארצות הברית.

כאשר לברון ג’יימס ובנו הצעיר דום נלכדים במרחב דיגיטלי על ידי AI, על לברון להחזיר אותם הביתה על ידי הובלת באגס, לולה באני וכל החבורה של לוני טונס לניצחון על האלופים הדיגיטליים של ה- AI. את הסרט מביים מלקולם די. לי שביים לא מעט קומדיות שרובן לא זכו להפצה מסחרית בישראל. לצד לברון ג’יימס נראה גם את דון צ’ידל, זושה רוקמור וכמובן, גיבורי הלוני טונס האהובים.

“ספייס ג’אם אגדה חדשה” יגיע לבתי הקולנוע ול- HBO Max ב -16 ביולי.

השאר תגובה