טריילר לסרט החדש של פיקסאר, “לוקה”

חברת דיסני שיחררה טריילר מלא ראשון לסרט החדש של חברת פיקסאר, “לוקה”. לא מכבר הודיעה החברה כי הסרט ידלג על בתי הקולנוע בארצות הברית ויעלה בשרות הסטרימינג דיסני פלוס ב-18 ביוני. ברחבי העולם (לרבות ישראל) במקומות בהם שירות הסטרימינג עדיין לא קיים, הסרט יעלה בבתי הקולנוע (הודעה על תאריכים פוטנציאלים תצא בקרוב). הסרט החדש של פיקסאר מתרחש בריביירה האיטלקית מה שמספק לחברה אפשרות גדולה יותר ליצור רקעים אקזוטיים ושונים שלא נראו קודם בסרטי החברה.

הסרט מתמקד בשני חברים טובים, לוקה ואלברטו שאולי הם נראים כשני בנים ממוצעים המשתוקקים להרפתקאות וטיולים בזמן שהם באיטליה לקיץ, אבל הם למעשה שומרים סוד ואת זהותם האמיתית (היזהרו, הסוד הזה מתגלה בטריילר… ככה שיש כאן אזהרת ספויילר).

את הסרט מביים אנריקו קסרוסה, יליד איטליה, שביים קודם לכן סרט אנמציה קצר אך עבד בתפקידים שונים בסרטי פיקסאר אחרים בהם “למעלה”, “קוקו” ו”רטטוי”. את הסרט כתב מייק ג’ונס, שכתב את “נשמה” (SOUL), הסרט הקודם של פיקסאר, יחד עם ג’סי אנדרוז. ג’ייקוב טרמבלי (“חדר”, “פלא”) מנדב את קולו לדמות הראשית בסרט, לוקה ואילו ג’ק דילן גרייזר (פרדי פרימן בסרט “שהאזאם!”) הוא אלברטו. עוד מנדבים את קולם בסרט, מיה רודולף, ג’ים גפיגאן, אמה ברמן ובריצ’לי.

“לוקה” יעלה בשירות הסטרימינג דיסני + ב-18 ביוני. על תאריך עליית הסרט בבתי הקולנוע בישראל תבוא הודעה רשמית במועד אחר.

השאר תגובה