טריילר מלא ראשון (ומדמם) ל”יחידת המתאבדים” של ג’יימס גאן.

האחים וורנר שחררו טריילר מלא ראשון ל”יחידת המתאבדים” שהוא סוג של סרט המשך / ריבוט לגרסה הקודמת שיצאה ב- 2016. ההבדל הגדול והמשמעותי הפעם, הוא השם שנמצא מאחורי המצלמה, ג’יימס גאן, מי שכבר הצליח לקבץ חבורת גיבורים לא מאוד הגיונית וקצת מוזרה והזויה ולהפוך אותה לאחת ההצלחות הגדולות של מרוול. אנחנו מדברים כמובן על “שומרי הגלקסיה”. ונכון שהטריילרים לא תמיד מנבאים את איכות הסרט, אבל הרשו לנו להתלהב ולהעלות קצת את רף הציפיות כי הטריילר הזה מרשים, מצחיק, מדמם ופשוט נראה מאוד לא הגיוני, עד הזוי… וזה עובד!

די ברור שגאן רקח סרט חדש מצחיק, וולגרי, אלים, שיגרום לכם לשכוח את כל מה שקדם לסרט הזה. צפו בטריילר של יחידת המתאבדים שאומנם לא מגלה לנו יותר מדי על העלילה, אבל בהחלט מגלה לנו על האופי והטון של הסרט:

הטריילר מציג דמויות חדשות לצד כאלו שראינו בסרט הקודם, קרי, אמנדה וולר שאחראית על היחידה, בומרנג (ג’אי קורטני) והארלי קווין (מרגו רובי). בדמויות החדשות, ג’ון סנה כ-PEACEMAKER (שבימים אלו גם עובדים על סדרת טלוויזיה בכיכובו), KING SHARK שאומנם יהיה רובו דמות CGI אבל את קולו תורם סילבסטר סטלון. אידריס אלבה הוא BLOODSPORT, מייקל רוקר אותו אנו מכירים כיונדו מסרטי “שומרי הגלקסיה” מגיע לכאן כדמותו של SAVANT ועוד.

כאמור, עדיין אין שום רמז אמיתי לעלילה, אבל בהחלט ניתן להבין את האווירה והטון, קומדיית אקשן מהירה, אלימות וצבעוניות. די בטוח שהתיאור הבא יגיע מהר מאוד לאתרי האינטרנט השונים, הטריילר בהחלט מרגיש 100% כמו שומרי הגלקסיה עם דירוג R.

“יחידת המתאבדים” יעלה בבתי הקולנוע (במידה והכל יהיה בסדר) ב-6 באוגוסט – ובמקביל יעלו לשירות הסטרימינג HBOMAX.

השאר תגובה