טריילר חדש (וכנראה אחרון) לעונה השנייה של “דברים משונים”

אחת הסדרות המצופות ביותר של חודש אוקטובר (שלא לדבר על השנה) היא “דברים משונים” של נטפליקס שחוזרת אלינו בעונה שנייה ממש אוטוטו, או ליתר דיוק, תעלה לשידור בהאלווין, ב-27 באוקטובר. העונה השנייה מרחשת כשנה אחרי אירועי העונה הראשונה. במהלך העונה ננסה להבין טוב יותר מה קרה לוויל, שנעלם בעונה הראשונה וכמו כן, ארבעת החברים, מספר 11 ושאר אנשי העיירה צפויים לעמוד אל מול איומים חדשים וגדולים יותר.

האחים דאפר, שעומדים מאחורי העונה הראשונה, שהפכה לתופעה תרבותית, מתארים את העונה השנייה, בה יש 9 פרקים (לעומת 8 בעונה הראשונה) כסדרת המשך ולא ממש כעונה 2. הפעם האיום גדול יותר, הסיכונים גדולים יותר והנבלים רעים יותר – כמקובל בכל סרט או סדרת המשך. הפעם נראה כי וויל, אשר חוזר בסוף העונה הראשונה, הוא המפתח להצלת העיירה הקטנה, הוקינס, שעומדת בפני סכנות על טבעיות. הטריילר בהחלט מתנהג כמו טריילר של המשכון בלוקבסטרי מקובל ולטעמנו די עושה את העבודה, לא שהיינו צריכים עוד תרוץ כדי לראות את העונה השנייה:

התקציר הרשמי, והטיימליין של הסדרה:
בשנת 1984 והאזרחים של העיירה הוקינס, אשר באינדיאנה, עדיין מתאוששים מזוועות הדמרגורגון וסודות מעבדת הוקינס. וויל באיירס ניצל מה”למעלה מטה” (Upside Down) אולם יישות גדולה ומרושעת יותר מאיימת על אלו שנשארו בחיים.
1953 – תאריך לא ידוע, פרויקט MKUltra של ה-CIA אשר מנסה לאתר אנשים שמסוגלים לשלוט במוחם של אחרים או להזיז דברים בעזרת מחשבה, מגיעה לעיירה הוקינס והניסויים בו מתחילים.
1979 – השוטר ג’ים הופר חוזר להוקינס.
1983 – ה-6 בנובמבר, וויל באיירס נעלם.
1983 – ה-8 בנובמבר, ברברה הולנד נעלמת.
2016 – ה-15 ביולי, העונה הראשונה של “דברים משונים” עולה לשידור (וכל מה שקורה בה).
2017 – ה-27 באוקטובר, העונה השנייה של “דברים משונים” עולה לשידור.

השאר תגובה