ביקורת, "מלכות הצעקה", עונה 2, פרק 3 – Handidates

ברוכים הבאים לעוד שעה סופר אינטנסיבית, מטורפת והזויה בטלוויזיה. באמת, מאז הסדרה Pushing Daisies ז״ל (אם החמצתם אותה, מומלץ בחום להשלים ובהקדם) לא נצפתה על המסך הביתי סדרה כל כך צבעונית, מקאברית ובעיקר אינטנסיבית וזה כולל את הטקסט של הבית הלבן.

אז מה היה לנו הפרק… מוות, אורגזמות מרובות, עוד מוות, גרסה חדשה למונח אירוסים, חתונה?! חניבעל לקטר ועוד מוות…. וזה רק על קצה המזלג של פרק 3.

קבלו 5 יהלומים מפרק 3 (ספוילרים ע-נ-ק-י-י-ם בפנים! כאילו דא):

חניבעל לקטר – הסטר ממשיכה בהומאז׳ מושלם לשתיקת הכבשים, כאשר היא עוטה על פניה את המסכה המפורסמת של חניבעל לקטר, אין ספק שהטירוף הולם אותה ואין ספק שהיא מסתירה מתחת למסכה עוד הרבה מידע אודות הרוצח הירוק. מה שכן היא הצליחה לצאת מהכלא השמור ולהגיע אל בית החולים, מחכה לראות מה היא עתידה לעולל.

היסטוריה – אנו למדים עוד על ההיסטוריה של בית החולים בזכות טיפ של הסטר שמובילה אותם לניצול היחיד מהטבח שאירע שם ב-1986. והוא מקשר להם את החוט בין הרצח המקורי, הטבח ב-86 והרציחות העכשווית. ולא אל תנסו תמצא לזה הגיון, לפחות לא בשלב זה של העונה.

קרב חרבות מס׳ 2 – המשך הדו קרב המילולי בין ד״ר הולט לצ׳אד ממשיך ואלו מהקטעים המצחיקים והסקסיים בסדרה (כאילו שראיין מרפי יוותר בכזו קלות על ההזדמנות להציג עירום גברי). הפרק אנו חווים את הפיכתו של הולט מאויבו לשושבינו של צ׳אד? (כבר אמרתי שהפרק היה אינטנסיבי?).

פרג׳יד – החולה של הפרק חווה אורגזמות תמידיות ללא הפסקה, מה שמוביל את #3 ואת ד״ר קאסידי לחלוק לא מעט רגעי מסך משותפים והמון מידע אינטימי בניסיון לרפא את החולה השבועי. אתם שואלים איזה מידע אינטימי? אז פרטים טריביאליים כמו זה ש#3 מעולם לא חוותה אורגזמה ואילו ד״ר קאסידי הוא זומבי. (טוב, לא ממש זומבי, אלא יותר כמו מת מהלך) ולוקח על עצמו כמטרה לעזור ל#3 להגשים את עצמה ולהגיע לאורגזמה (כמה אצילי מצדו).

חתונת הדמים – השיא של הפרק היה ללא ספק סצנת האירוסים והחתונה. נתחיל באירוסים: צ׳אד מקדים את ד״ר הולט ומציע לשאנל אירוסים (או יותר נכון: לחתום על הסכם טרום חתונה) כשברקע להקת מאריאצ׳י, סצנה מצחיקה ומטורפת בו זמנית מה שמחייב חתונה לא פחות פסיכית, הכוללת את #3 וזיידי כשושבינות ואת #5 ככלב שנושא את הטבעת (כי היא ושאנל לא ממש קרובות). אבל אז הגיע השיא… צ׳אד עם צוואר דקור נופל מת דרך התקרה על מזבח הכנסייה.

אז כן צ׳אד מת! או לפחות נראה שהוא מת… הרי בסדרה הזו שום דבר לא ממש בטוח, אולי זו הייתה הדרך שלו לברוח מהחתונה? אבל ללא ספק חיסול דמות ראשית ללא ספק גרמה הלם כולל לדמויות ולצופים.

אגב, שמתם לב שהרוצח כבר פעם שניה לא קוטל את הצוות המקורי של הסדרה, בפרק הראשון הוא חס על חייה של #5 והפרק הוא דילג על זידיי.

ציון: 4 טבעות אירוסים ענקיות
ratings-tv-4

השאר תגובה