מסע וירטואלי אל “עולם היורה”

ביום חמישי הקרוב, 11.6, יעלה בבתי הקולנוע ברחבי הארץ הסרט “עולם היורה” אשר חוזר לאותו פארק דינוזאורים מפורסם שהציג בפנינו סטיבן שפילברג אי שם ב-1993. את הסרט ביים קולין טרבורו, במאי מתחיל שב-2012 ביים להיט מדע בדיוני עצמאי בשם Safety Not Guaranteed. בסרט משחקים כריס פראט (“שומרי הגלקסיה”), ברייס דאלאס האוורד (“ספיידרמן 3”), וינסנט דונופריו (“דרדוויל” – הסדרה).

לקראת עליית הסרט, אספנו כמה קטעי “מאחורי הקלעים”, קטעים מהסרט (אבל לא הרבה כדי לא להרוס יותר מדי עם ספויילרים ולהשאיר את ההנאה למסך הגדול), ופיצ’רטים על העולם ועל יצירת הסרט:

“חזון חדש” – פיצ’רט על הסרט

סטיבן שפילברג לוקח אותנו אל מאחורי הקלעים והמהות של הסרט החדש, שחוזר לפארק השעשועים. שפילברג וטרבורו יחד עם השחקנים הראשיים מדברים על האפקט של הסרט המקורי שנעשה ב- 1993 על הסרט החדש.

“בואו לפארק” – פי’צרט על הסרט

היוצרים לוקחים אותנו למבט פנימי לתוך “עולם היורה”, לפארק השעשועים ולחזון, שנולד אי שם במוחו של ג’ון האמונד, אך לא הצליח להתממש. הפארק שהיה אמור להיפתח ב- 1993, נפתח ב- 2015.

“אנחנו לא בשליטה” – TV Spot

TV Spot מורחב (כדקה) עם הצצה לסרט שכוללת לא מעט שוטים חדשים. .

“יחידת הרפטורים” – קטע מהסרט

קטע מלא מהסרט, כדקה, שלקוח מהחלק הראשון שלו שבו אנו רואים את מערכת היחסים של אוון גריידי (כריס פראט) עם שלושה רפטורים, שכידוע, היו האוייב הכי מסוכן בסרט הראשון.

סרטוני “מאחורי הקלעים” עם כריס פראט

ארבעה סרטוני מאחורי הקלעים שצולמו במהלך צילומי הסרט, בכולם כריס פראט מלווה אותנו בהומור המאפיין אותו. בסרטון הראשון, שצולם באפריל 2014, כריס פראט מנדב הצצה קלה אל עולם הפעלולנים שבו הוא לקח חלק. הסרטון השני, שצולם במאי 2014, לוקח אותנו אל אחד מהרגעים הבולטים בטריילר, מרדף אופנועים ומכוניות בלילה. הסרטון השלישי, שצולם ביולי 2014 מראה את כריס פראט, אחרי יותר ממאה ימי צילומים, כשהוא קצת…מאבד את זה (אבל בהומור). הסרטון הרביעי מעמת את כריס פראט עם אחד מרגעיו המביכים ביותר ועם הידיעה שהוא לא יודע… לשרוק.


הסינופסיס הרשמי של הסרט:

יותר מ – 22 שנה לאחר מאורעות פארק היורה, האי איסלה נובלר הממוקם באוקיינוס השקט לחופי קוסטה ריקה הנו אתר נופש יוקרתי אליו מגיעים עשרות אלפי נופשים מידי שנה, לחוות את הנפלאות הפרהיסטוריות של כדור הארץ, ממש מקרוב., זהו אותו הפארק המקורי, שחודש ונמצא כעת בבעלותו של סיימון מאסראני מנכ”ל תאגיד מאסראני. חוקר הדינוזאורים אוון גריידי (כריס פראט) מתבקש על ידי מאסראני ליצור דינוזאור חדש והיברידי הידוע בשם איינדומינוס רקס במטרה להגביר את נוכחות המבקרים בפארק. אך העניינים משתבשים כאשר הדינוזאור ההיברידי שיצר גריידי נמלט ושני האחיינים של קלייר (דאלאס) מנהלת התפעול של הפארק המבקרים באי, נקלעים להשתוללות הקטלנית של היצור. עכשיו ,זה תלוי רק באוון , קלייר וצוות האבטחה של “עולם היורה” להחזיר את האיינדומינוס רקס האימתני לכלובו לפני שיפגע בעשרות אלפי המבקרים בפארק היורה.

השאר תגובה