טריילר חדש ל”המוטנטים החדשים” (כן, הסרט הזה יגיע לקולנוע… כנראה)

המסע של “המוטנטים החדשים” למסכי בתי הקולנוע לא היה קל ובוודאי לא קצר. עוד בשנת 2017 פרסמנו ידיעה על הטריילר הראשון של הסרט, שמאז יצא לצילומי השלמה יקרים ותאריכי היציאה שלו לבתי הקולנוע נדחו פעם אחר פעם בייחוד לאחר שחברת דיסני רכשה את אולפני פוקס. אולם, נראה כי הפעם זה סופי, וכי נראה את הסרט בתחילת פברואר כאן אצלנו בבתי הקולנוע (מושלם לחופשת הפסח). הסרט מבוסס (פחות או יותר) על הספין אוף השני ביקום הקומיקס של אקס-מן (הספין אוף הראשון הייתה סדרה של וולברין). הפעם הראשונה שהמונטנים החדשים (New Mutants) הופיעו בקומיקס הייתה בעצם בנובלה גראפית של מרוול שיצאה כחלק מסדרה של נובלות גרפיות שיצאו בשנות ה-80.

לאור ההצלחה של הנובלה הגראפית הוחלט לתת למוטנטים הצעירים סדרה רצה משלהם, כאשר הווליום הראשון מתפרש על פני 100 חוברות ורץ בין השנים 1983 ל-1991. מאז חזרו המוטנטים החדשים בפורמטים שונים, סדרות ומיני סדרות כשהצוות שמרכיב אותם מתחלף כל הזמן (כמו הצוותים של כל קבוצות האקס מן). לא מכבר זכינו לווליום נוסף בסדרה כאחד הכותרים ביקום האקס-מן המתחדש של חברת מרוול.

חברת פוקס החליטה לקחת את המוטנטים החדשים לכיוון שונה וחדש ביקום סרטי האקס-מן ולהפוך את הסרט לסרט אימה. ג’וש בון, שביים את דרמת הנוער סוחטת הדמעות “אשמת הכוכבים” כתב וביים את הסרט. בשחקנים שמגלמים את המוטנטים הצעירים נמצא את מייזי אולי תפסיקו לקרוא לי אריה סטארק וויליאמס שתגלם את Wolfsbane, שעל פי הכינוי שלה ניתן להבין שיש לה את הכוח להפוך לאשת זאב או יצורים זאביים אלו ואחרים (יש מילה כזו בכלל, זאביים?).

צ’ארלי היטון, שמוכר לנו כג’ונתן באיירס מהסדרה “דברים משונים” מגלם את סם גאת’רי, המכונה Cannonball אשר מסוגל לייצר אנרגייה תרמו-כימיכלית ובעזרתה לעוף כמו כדור אש. הנרי זאגה (13 סיבות למות, זאב צעיר) מגלם את Sunspot, אשר נעזר באנרגיות השמש כדי לייצר כוח על בזמן החושך. אניה טיילור ג’וי מגלמת את איליאנה רספוטין (אחותו הקטנה של קולוסס, עוד אקס-מן מוכר ואהוב) ואילו בלו האנט (“חיים אחרים” של נטפליקס) מגלמת נערה שמסוגלת לייצר אשליות תלת ממדיות.

new mutants graphic novel 1982
כריכת הנובלה הגראפית בכיכובם של “המוטנטים החדשים” אשר יצאה ב-1982

התקציר העברי הרישמי:
‘המוטנטים החדשים’ הוא מותחן אימה המתרחש בבית חולים מבודד, בו קבוצה של מוטנטים צעירים מוחזקת בניגוד לרצונם לצורך פיקוח פסיכיאטרי. כאשר מתחילות להתרחש תקריות מוזרות, כוחותיהם החדשים של המוטנטים כמו גם חברותם תעמוד למבחן, בעודם נאבקים לברוח ולהישאר בחיים.

“המוטנטים החדשים” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-2 באפריל.

השאר תגובה