הכתבות הנקראות ביותר ביולי 2018

החלטנו במערכת, בסוף השבוע הראשון של כל חודש, לתת לכם סיכום של החודש הקודם, מה היו הכתבות שהכי עניינו אתכם, מה היו התחומים שמשכו את רוב תשומת הלב וכמובן, הסרטים הסדרות וכותרי הקומיקס שעמדו בראש הכותרות וסדר העניינים הגיקים של החודש. יולי 2018 הוא החודש הראשון ואנחנו מקווים שנצליח להתמיד ונתראה כאן שוב, בחודש הבא.

עולם הטלוויזיה

Arrow season 6-1 -Header

הכתבה הנקראית ביותר באתר במהלך יולי 2018 הייתה הביקורת (המאוחרת) על העונה הרביעית של “הפלאש”, או יותר נכון, ה-RANT של הדר תומס פרי על העונה שגרמה לו באופן סופי לאבד אמון בסדרה (אך לא להפסיק לראותה). די ברור ש”הפלאש” היא אחת הסדרות האהובות על עולם הגיקים, למרות הביקורת, הטריילר של העונה החמישית, אשר הוצג לראשונה בקומיק-קון סאן דייגו, הוא הכתבה השנייה הכי נקראית אצלנו באתר במהלך יולי. סדרה נוספת שמשכה את תשומת הלב החודש, היה הטריילר של העונה השביעית של “החץ” שגם הוא הוקרן לראשונה במסגרת קומיק-קון סאן דייגו.

עולם הקומיקס

short comics review - superman - multiple man - Iron Man - z-men gold

האמת, זו בשורה שמאוד משמחת אותנו, עולם הקומיקס זוכה להצלחה מאוד גדולה בשבועות האחרונים. שני טורים של ביקורות קצרות שהעלנו במהלך חודש יולי זכו בהמון צפיות שהכניסו אותם לרשימת הכתבות הנקראות ביותר של החודש. הטור הראשון, סקר את חוברת סופרמן #1 שכתב מייקל בריאן בנדיס, Multiple Man #1 שמחזיר לחיים את ג’יימי מדרוקס, X-Men: Gold #30 גליון החתונה של קיטי פרייד וקולוסס ו”טוני סטארק – איירון מן” #1 – ההרפתקה החדשה של דן סלוט אחרי עשור של כתיבה על ספיידרמן. הטור השני שזכה להתעניינות גבוהה מצדכם כלל ביקורות קצרות על The Magic Order #1 – שיתוף הפעולה הראשון בין היוצר מארק מילר וענקית הסטרימינג נטפליקס, The Amazing Spider-Man #801, גליון הפרידה של דן סלוט מספיידרמן, ו-The Unexpected #1, כותר חדש של חברת DC שלא הותיר רושם גדול.

עולם הקולנוע

SHAZAM!
(L-r) JACK DYLAN GRAZER as Freddy Freeman and ZACHARY LEVI as Shazam

דווקא עולם הקולנוע לא היה בין חמשת הכתבות הנקראות של החודש, אבל כן בין עשרת הכתבות הנקראות. הביקורת המאוד חיובית שלנו על “אנטמן והצרעה” הייתה כתבת הקולנוע הראשונה הנקראית ביותר של החודש (מקום שביעי), כשהטריילר של “שהאזאם!”, אשר הוקרן במסגרת קומיק-קון סאן דייגו, הוא כתבת הקולנוע השנייה שנמצאת בעשרת הכתבות הנקראות ביותר של החודש.

מפה משם ומכל מקום שבעולם

Deadpool the musical 2 - Header

זה כנראה האגף שאנחנו הכי נהנים, בייחוד כאשר אנחנו מוצאים דברים קצת שונים, מגניבים, מפתיעים ומאוד יצירתיים. זהו האגף שחורג מהביקורות או הכתבות הסטנדרטיות, חורג מהטריילרים והדברים המוכרים ומציע לנו מבט קצת הזוי, אחר, ולא פעם מאוד מצחיק ונהדר. אהבתם את “דדפול המחזמר 2” שהיה מצחיק מאוד עם פרודיה נהדרת על שירי דיסני, והיה גם, באופן מתאים, אלים מאוד והזוי. עוד כתבה פופולארית, היא סקירה של אתרי הצילום המרכזיים של הסדרה “משחקי הכס”, הכתבה עלתה לאוויר בשנת 2015! (זה הסיבה שהיא סוקרת רק את חמש העונות הראשונות בסדרה) ומאז היא אחת הכתבות הנקראות באתר. הכתבה שסוגרת את פינת הכתבות הנקראות של חודש יולי, היא הטריילר המוזר, המאוד מוזר (ומצחיק) של “ונום”.

אז אם פספסתם, או אם בא לכם לקרוא/לראות שוב, הקליקו על הלינקים ותהנו. נתראה במדור הבא, בחודש הבא.

השאר תגובה