“הפלאש” עונה 5 – טריילר מלא ראשון

אנחנו ממשיכים בסדרת הטריילרים לסדרות הטלוויזיה האהובות עליכם, שקשורות, כמובן, בעולם הקומיקס. אחרי שדיווחנו על הטריילר המלא הראשון של העונה השביעית של “החץ”, הגיע תורו של בארי אלן, הלוא הוא “הפלאש”, בטריילר מלא ראשון לעונה החמישית, שהוצג לראשונה במסגרת קומיקון סאן דייגו שנערך בסוף השבוע האחרון.

המשך הידיעה כוללת ספוילרים לסוף עונה 4 (שהדר תומס פרי לא כל כך אהב), כך שאם לא הספקתם להשלים, המשך הקריאה והפעלת הטריילר היא על אחריותכם בלבד:

הטריילר מתחיל עם סצינות מעונה 4, בהם אנחנו למדים על זהותה של הנערה המסתורית, שהיא נורה, בתם של בארי אלן ואייריס מהעתיד, שהצליחה, איכשהו, להתקע בהווה שלנו. בארי חושש שככל שהיא תישאר במציאות שלנו יותר זמן, היא עלולה להעלם “מרטי מקפלי (מבחזרה לעתיד) סטייל”. לא ברור האם העלילה המרכזית של העונה תהיה הניסיון להחזיר את נורה להווה שלה, ומה יהיו ההשלכות של הניסיונות האלה. קיינן לונסדייל (וואלי ווסט/קיד פלאש) שעזב את “אגדות המחר”, יופיע בפרק הפתיחה של העונה. כמו כן, הטריילר מציג לנו (בקושי) את הנבל המרכזי של העונה, סיקאדה, אותו יגלם כריס קליין (“אמריקן פאי”).

סיקאדה, שהופיע לראשונה בחוברות הקומיקס ב-2001 ושאותו יצרו ג’ף ג’ונס וסקוט קולינס, הוא דיויד הרש שהיה מלא רגשות אשם על כך שרצח את אשתו כשפגע בו ברק. הפגיעה העניקה לו את היכולת לשאוב את כוח החיים של אחרים ובכך להעצים את החיות שלו.

flash-cicada-header

הרש האמין כי הוא מקושר איכשהו ל”פלאש” (בעקבות הדמיון שבו שניהם קיבלו את הכוחות) והוא הקים כת שחבריה היו כאלה שמטרתם לרצוח את כל מי שהפלאש הציל, וכך, לשאוב את כוח החיים שלהם. שיטת הרצח הייתה בפגיונות בצורת ברק. הרש האמין שאם הוא ירצח את האנשים שהפלאש הציל (וגם את הפלאש עצמו) יהיה לו מספיק כוח ויכולת להחזיר את אשתו מן המתים.

“הפלאש” עונה 5, תעלה לשידור ב-9 באוקטובר

השאר תגובה