טריילר חדש, מלא ומרשים ל-Altered Carbon של נטפליקס

לפני כחודש דיווחנו על טיזר טריילר של סדרת המדע בדיונית/סייבר פאנק החדשה של נטפליקס, Altered Carbon וכעת, כשבועיים לפני שהסדרה עולה לשידור, משחררת ענקית הסטרימינג טריילר ארוך ומלא לסדרה שנראה, חייבים לציין, מעולה ובהחלט מעלה את רף הסקרנות.

הסדרה, שנחשבת לסדרה היקרה ביותר שהפיקה נטפליקס (וירשה את המקום הראשון מ”הכתר”), מבוססת על ספר בשם זהה שפורסם בשנת 2002 בידי הסופר ריצ’רד ק. מורגן, שעלילתו מתרחשת 400 שנה בעתיד. בזמן זה, הטכנולוגיה מאפשרת לבני האדם להעביר את התודעה שלהם לגוף חדש (או “שרוול” בשפת הספר), לאחסן את התודעה שלהם באופן דיגיטלי, או להשכיר את הגוף הישן שלהם. הספר מעלה שלל שאלות אתיות לגבי הקשר שבין תודעה לגוף, כאשר גם בעתיד הזה רוב האוכלוסייה לא יכולה להרשות לעצמה את התהליך ולכן עדיין רוב האנשים בסוף מתים, כאשר רק העשירים באמת יכולים להמשיך להחליף “שרוולים” ולשמר את תודעתם:

את הסדרה מביים מיגל ספושניק, מי שביים חלק מהפרקים המורכבים והמרשימים ביותר של “משחקי הכס” (“הארדהום” ו”קרב הממזרים”) והמפיקה היא ליטה קלוגרידיס, התסריטאית הראשית של סרט המנגה העתידי של Alita: Battle Angel (לצד המפיק ג’יימס קמרון). בסדרה מככבים ג’ואל קינמן (“ההריגה”) בתפקיד הראשי ולצידו ג’יימס פיורפוי (“רומא”), רנה אליז גולדסברי (“האישה הטובה”), מרתה היגרדה (“מלכי הרחוב”), אטו אדונסו (“ג’נגו חסר מעצורים”), כריס קונר, וויל יאן לי (“הוואי 5-0”) ודישן לאצ’מן (“סוכני ש.י.ל.ד”).

הסדרה Altered Carbon תעלה בנטפליקס ב-2 בפברואר.

השאר תגובה