טריילר ראשון ל”פסיפיק רים 2″

אחרי המתנה לא קטנה, מגיע אלינו הטריילר הראשון של סרט ההמשך ללהיט משנת 2013, “פסיפיק רים” (תודות לקומיקון ניו יורק שנערך בימים אלו). הסרט, Pacific Rim Uprising (בתרגום חופשי: “פסיפיק רים התקוממות”) היה אמור להיות מבוים על ידי גיירמו דל טורו שביים את הסרט הראשון. אבל, דל טורו החליט לעזוב את הפרויקט ולביים את shape of water שזוכה לשבחים ואהדת הביקורת בסיבוב הפסטיבלים שהוא עושה בימים אלו.

את מקומו תפס סטיבן ס. דנייט שאמנם היה אחד המפיקים בעונה הראשונה של דרדוויל, אבל ניסיון הבימוי שלו מסתכם במספר מצומצם של פרקים (שני פרקים ב”סמולוויל”, שלושה פרקים ב”אנג’ל”, פרק הסיום בעונה הראשונה של “דרדוויל” ופרק אחד בסדרה “בית הבובות”) מה שקצת מעלה את רף החששות שבמאי לא מנוסה מקבל לידיו סרט עם תקציב ענק.

הסרט מתרחש עשר שנים אחרי עלילת הסרט הראשון. ג’ון בויגה (“מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר” ובקרוב “אחרוני הג’די”) מגלם את ג’ייק פנטקוסט, בנו של המפקד, סטאקר פנטקוסט אותו גילם בסרט הראשון אידריס אלבה. סקוט איסטווד, בנו של קלינט (במציאות) מגלם את ג’ייק, למברט, מפעיל ייגר שכוכבו עולה. העלילה מספרת על… טוב נו, די אפשר לסכם את זה כמו את הסרט הראשון, רובוטים ענקיים נלחמים במפלצות ענקיות… 2:

אנחנו חייבים לציין שהטריילר והתמונות ששוחררו אתמול קצת מעוררות חשש אצלנו, הכל בוהק מדי, נוצץ מדי ובסך הכל נראה רובוטריקים מדי. נקווה מאוד שעד מרץ 2018, כשהסרט ייצא, אנחנו נתבדה.

2487_TP_00200R.JPG

התקציר הרשמי:
הקרב ברחבי העולם בין מפלצות מיקומים אחרים בעלות תאוות הרס בלתי נשלטת ובין הרובוטים הענקיים הנשלטים על ידי בני האדם, היה רק ההקדמה למתקפה חסרת המעצורים על המין האנושי ב-Pacific Rim Uprising. ג’ון בויגה הוא ג’ייק פנטקוסט המרדן, פעם מפעיל מבטיח של רובוט הייגר שאביו יצר כדי להילחם במפלצות הקאיג’ו. אולם, ג’ייק עזב את האימונים ואת עולם הלוחמה והתסבך עם העולם התחתון. אולם, כאשר איום גדול יותר ובלתי ניתן לעצירה מאיים על ערי העולם, ג’ייק מקבל הזדמנות נוספת.

“פסיפיק רים 2”, אמור לעלות לאקרנים בארצות הברית ב-23 במרץ 2018.

השאר תגובה