ג’וס ווידון חוזר לכתוב קומיקס של באפי, בכיכובו של ג’יילס

ג’וס ווידון חוזר לבאפיוורס ולכתיבת קומיקס ויהיה כותב שותף למיני סדרה חדשה, בת ארבע חוברות, שתצא ב-28 בפברואר 2018. המיני סדרה, שתיקרא: Buffy the Vampire Slayer: Giles תעסוק ב… ג’יילס (הפתעה, נכון?). ווידון יכתוב יחד עם אריקה אלכסנדר, שחקנית שמדי פעם כותבת גם חוברות קומיקס ולאחרונה כתבה את הסדרה Concrete Park לחברת Dark Horse שמשמשת גם בית לחוברות הקומיקס של באפי. אלכסנדר החלה לשחק בתור ילדה בסיטקומים מפורסמים כמו “משפחת קוסבי” שם גילמה את המתבגרת פאם קוסבי. מאז היא הופיעה בעשרות סדרות וסרטים ולאחרונה ראינו אותה כשוטרת לטויה בסרט האימה “תברח”. על האומנות מופקד ג’ון לאם (Gotham Academy, Batgirl).

המיני סדרה תספר את סיפורו של ג’יילס, שנמצא בגוף שלו כנער מתבגר, בן 15 עם מוח וידע של אדם מבוגר, אשר מגיע חזרה לבית הספר הציבורי ונאלץ להתמודד עם שדים… בעיקר עם השדים שלו. לפי ווידון, ג’יילס גדל, כמתבקש, בחברה הבריטית, בעשירון העליון ועבר את כל התהליך שנער עשיר ומפונק עובר. הוא עבר את ההכשרה שלו במשפחה של וואצ’רים וכמו הרבה בריטים, בזמנו, הוא בילה את רוב שנות הנעורים שלו בדיכוי הייצרים המיניים. אולם כעת, הוא שוב בן 15, ההורמונים משתוללים והוא מוצא את עצמו בבית הספר הציבורי עם כל הבלאגן שהולך מסביב, מנהלים מטורפים, בריונים, מעודדות צמודות, ספורטאים, חנונים, תלמידים שמתחזים לממלאי מקום ועוד. ג’יילס יפגוש כמה דמויות מוכרות וייאלץ להתמודד עם לא מעט בעיות על טבעיות, כאשר מורים מתחילים להעלם בדרך מסתורית, אך גם טבעיות כשהאיום הגדול ביותר שיהיה לו, הוא… הוא עצמו.

buffy-the-vampire-slayer-giles

איך ג’יילס הגיע לגוף של בן 15? הפתרונים בפסקה הבאה, שכוללת ספויילרים לחוברות הקומיקס:

כידוע, חוברות הקומיקס של חברת Dark Horse הם בעצמם המשך של סדרת הטלוויזיה. כיום החוברות נמצאות בעצם בעונה 11 של “באפי קוטלת הערפדים”. בסוף עונה 8 (בקומיקס) ג’יילס נרצח על ידי הנבל הראשי. בסוף עונה 9 אנג’ל מצליח להחזיר אותו לחיים, אבל עם טוויסט אחד, ג’יילס הוא עם מוח של גבר בוגר בן 40+ אבל נמצא בגוף של ילד בן 10. היום, בעונה הרצה של סדרת הקומיקס, ג’יילס הוא ילד בן 12, המיני סדרה קופצת קצת קדימה בזמן.

במהלך כל השנים ג’וס ווידון היה חתום על חוברות הקומיקס של באפי כ”מפיק אחראי” (executive producer) אולם המיני סדרה על ג’יילס, תהיה חזרתו של ווידון לכתיבת קומיקס, משהו שעשה לאחרונה (ביקום של באפי) בתחילת עונה 9 של חוברות הקומיקס.

השאר תגובה