קומיקון 2022 – המרוול של מרוול, בשלב חמש ושש

כנס כל הכנסים חוזר אחרי כמעט 3 שנים של מגפה עולמית ואיתו מגיעות ידיעות, פאנלים וטריילרים על סרטי וסדרות הקומיקס להם כולנו מצפים. כמובן שרוב תשומת הלב הולכת להכרזות של שתי החברות הגדולות, מרוול ו-DC. בעוד שבגזרת DC  הוצגו לנו עדכונים על “בלאק אדם” וטריילר ראשון ל”שאזאם- זעם האלים”, ההתרגשות הגדולה באמת הייתה לקראת הפאנל של מארוול, שחותם את הכנס בהיכל H המפורסם. להלן תקציר של כל ההמולה מליל ה24.7.22:

קווין פייגי, האיש והמצחייה, עלה לבמה ועשה קצת סדר בכל הבלגן שלאחר “סוף המשחק”. שלב 4 של היקום הקולנועי הוצג במלואו. מה שהתחיל בסדרה “וונדהויז’ן” ב2021 כעת צפוי להסתיים עם “הפנתר השחור- וואקנדה לנצח” שייצא לבתי הקולנוע בישראל ב-10 בנובמבר.

“וואקנדה לנצח” הציג גם טריילר ראשון, מרשים מאוד, שאישש את הספקולציות הרבות לגבי הופעתו של ניימור, ה-SUB MARINER בסרט, ונראה שההופעה הזו אכן תתרחש ותשתלב יפה מאוד עם עלילות ממלכת וואקנדה בתקופה שלאחר מותו של צ’אדוויק בוסמן, הלוא הוא לנצח- הפנתר השחור. נראה שבטריילר יש גם רמיזות לנוכחות של “איירון הארט” שתגיע לדיסני פלוס בסתיו הקרוב.

ואם בדיסני פלוס עסקינן, הטריילר הבא שהוצג היה טריילר נוסף ל” She Hulk”. נראה שעבודת הCGI על פניה של טטיאנה מסרני הולכת ומשתפרת בהשוואה להצגה הראשונה שלה בתור הענקית הירוקה, וגם זכינו לטעימה נוספת מהפן הקומי של הסדרה. חדי עין ישימו לב שעוד עו”ד מפורסם של מארוול תופס מקום בסדרה הזו, אבל אליו נגיע עוד מעט. “She Hulk” היא הצעד הבא, אליו אנו נגיע ממש בקרוב. הסדרה תעלה לדיסני פלוס ב-17 באוגוסט.

משם המשיך פייגי ישירות אל שלב 5 של היקום הקולנועי, המכיל בעיקר פרויקטים שכבר שמענו עליהם אך טרם ראינו. הסרט הפותח את שלב 5 הוא ” אנטמן והצרעה: קוונטומאניה” שיעלה לבתי הקולנוע בפברואר 2032. הסרט יציג לראשונה את דמותו של קאנג כובש הזמן, בגילומו של ג’ונתן מייג’ורז אותו ראינו לאחרונה ב”לוקי” כ”מי שנשאר”. הקאסט, יחד עם הבמאי פייטון ריד, עלו לבמה לשאת כמה מילים.

המשך שלב 5 יכלול את הפרוייקטים הבאים:

 הסדרה “הפלישה הסודית” בכיכובם של סמואל .ל. ג’קסון כניק פיורי ובן מנדלסון בתפקיד הסקראל טאלוס (אביב 2023)- הסדרה כנראה תעסוק בעלילת הקומיקס בעל השם הזהה על גיבורים ונבלים שהוחלפו ע”י סקראלים משני הצורה. מעניין אם לסדרה תהיה השפעה זהה על שאר היקום הקולנועי כפי שלקומיקס היה.

“שומרי הגלקסיה- חלק 3” ואחרון, לפי הבמאי ג’יימס גאן, שיגיע לבתי הקולנוע בחודש מאי 2023. גם כאן הקאסט עלה לשאת כמה דברים ונרשמה אכזבה כאשר לא הוזכר דבר על דמותו של אדם וורלוק וחלקה בסרט אך השחקן של הדמות – וויל פולטר, עלה לבמה עם שאר הקאסט. הייתה הפתעה על הבמה בדמותו של “האבולוציונר העליון”, בגילומו של צ’וקוודי איווג’ה (“פיסמייקר”) ונראה שגם כאן ג’יימס גאן הולך להשתעשע עד מוות עם הדמות הזו.

guardians of the galaxy 3
באדיבות Getty Images 2022

“אקו”- סדרת הספין אוף של “הוקאיי” תגיע מתישהו בקיץ 2023, יחד עם עונה שנייה ל”לוקי” שתי הסדרות יעלו בדיסני פלוס כמובן.

” The Marvels” או אם תרצו, “קפטן מרוול 2, יחבר יחדיו את קפטן מארוול, מיס מארוול ועוד קפטן מארוול (או ספקטרום), הסרט יגיע בחודש יולי 2023.

“בלייד”, הריבוט לגיבור שבעצם החל את כל הרנסנס של מרוול לפני יותר מ-20 שנה, בכיכובו של מהרשלה עלי מקבל תאריך יציאה ויגיע לבתי הקולנוע בנובמבר 2023. נקווה שיצליח להכנס לנעליו של ווסלי סנייפס.

ironheart_logo_018

“איירון הארט” תגיע לדיסני פלוס מתישהו בסתיו 2023, כנראה לאחר לא מעט הופעות אורח. בחורף 2023 נקבל סדרה לאגתה הארקנס ב”Agatha: Coven of Chaos “. אך אולי החדשה המרעישה ביותר בעניין הסדרות היא חזרתם של צ’ארלי קוקס כדרדוויל ווינסנט דנאפריו כקינגפין באופן רשמי, בסדרה בת 18 פרקים! “דרדוויל- נולד מחדש” שתגיע מתישהו באביב 2024.

שלב חמש ייסגר עם שני סרטים מעניינים שהוכרזו: הראשון- “קפטן אמריקה- סדר עולמי חדש”, כנראה יעסוק בדמותו של סם ווילסון המסתגל לתפקיד החדש כקפטן אמריקה (יעלה לאקרנים בחודש מאי 2024), והשני, והמפתיע- “Thunderbolts” שיעלה בחודש יולי 2024. ויעסוק, כנראה, בצוות נבלים שהופכים גיבורים שג’וליה לואי דרייפוס אוספת לנו כבר מסוף “האלמנה השחורה” (כן, אני יודע שראינו אותה קודם אצל באקי וסם, אבל קורונה).

sdcc_avengerskangdynasty

פייגי לא עצר כאן והמשיך ישר לשלב 6! לא הרבה נאמר על השלב הזה פרט לסרט שיפתח את השלב והסרטון של איך יתחיל ואיך יגמר. שלב 6 המסתורי שאליו הכל מוביל, יתחיל עם “ארבעת המופלאים” אי שם בסוף 2024, ויסתיים שנה אחר כך עם Avengers: The Kang Dynasty בחודש מאי 2025, וכמה חודשים מאוחר יותר. Avengers: Secret Wars בנובמבר 2025.

האינטרנט צפה שלשם נושבות הרוחות ונראה שההתרגשות לא פחתה יותר מדי אחרי ההכרזה. בעוד שלא ידוע מה תהיה העלילה או מי יהיו הקאסט של “ארבעת המופלאים”, הדבר הבטוח הוא שנזכה סוף כל סוף לראות את גדול נבלי מארוול משתלב ביקום הקולנועי, הלא הוא דוקטור דום! למה זה חשוב? לא רק שהוא הנבל האולטימטיבי של מארוול, מדובר גם בקשר משפחתי ישיר לקאנג של ג’ון מייג’ורז שכנראה יהיה הפוקוס בסרט הנוקמים הבא, ובנוסף לכך, לדום יש תפקיד מרכזי בסיפור “המלחמה הסודית” שסוגר את שלב 6. יהיה מעניין.

לסיכום:

She-Hulk – עולה בדיסני פלוס ב- 17 באוגוסט

הפנתר השחור: וואקנדה לנצח – יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-10 בנובמבר.

אנטמן והצרעה: קוונטומאניה – יעלה בבתי הקולנוע בארצות הברית ב-17 בפברואר 2023.

Secret Invasion – יעלה בדיסני פלוס באביב 2023

What If…  עונה מספר 2 – תעלה בדיסני פלוס בתחילת 2023.

שומרי הגלקסיה 3 – יעלה בבתי הקולנוע בארצות הברית ב-5 במאי 2023.

Echo – תגיע לדיסני פלוס בקיץ 2023

The Marvels – יעלה בבתי הקולנוע בארצות הברית ב-28 ביולי 2023.

לוקי – העונה השנייה תעלה בדיסני פלוס בקיץ 2023.

בלייד – הסרט, יעלה בבתי הקולנוע בארצות הברית ב-3 בנובמבר 2023.

דרדוויל – נולד מחדש – יעלה בדיסני פלוס באביב 2024.

קפטן אמריקה – סדר עולמי חדש – יגיע לבתי הקולנוע בארצות הברית  ב-3 במאי 2024.

Thunderbolts – יגיע לבתי הקולנוע בארצות הברית ב-26 ביולי 2024.

Ironheart – יעלה בדיסני פלוס בסתיו 2023.

Agatha: Coven of Chaos – יעלה בדיסני פלוס בחורף 2023.

ארבעת המופלאים – הסרט, הריבוט השלישי של מרוול לקבוצת הגיבורים הזו (ומי ייתן ופעם שלישית באמת תהיה גלידה מתוקה וטובה) יגיע לבתי הקולנוע בארצות הברית ב-8 בנובמבר 2024.

Avengers: The Kang Dynasty– יגיע לבתי הקולנוע בארצות הברית ב-5 במאי 2025.

Avengers: Secret Wars – יגיע לבתי הקולנוע ב-7 בנובמבר 2025.

ועכשיו אחרי שקיבלנו את הכיוון כל מה שנותר לנו להגיד… במלוא הכוח קדימה!

השאר תגובה