טריילר אחרון ל-“הבז וחייל החורף” לקראת עליית הסדרה בסוף השבוע

יש תחושה נפלאה באוויר – כעת כשהיקום הסינמטי של מרוול מרים ראש ומתעורר לחיים. אפילו אם מדובר על סדרות טלוויזיה, עדיין התחושה היא שאנחנו ממשיכים את הקו הקולנועי. אחרי עונה ראשונה (וכנראה יחידה) ומוצלחת של “וונדה וויז’ון” ביום שישי הקרוב, 19.3.2021, תעלה העונה הראשונה (ואולי גם היחידה) של “הבז וחייל החורף” אשר תמשיך את עלילותיהם של “הבז”, סם ווילסון (אנתוני מקי, שכנראה ייקח על עצמו את תפקיד קפטן אמריקה) ושל “חייל החורף”, באקי בארנס (סבסטיאן סטן).

הסדרה, שתגרום לשניים לקפץ ברחבי העולם, מתרחשת אחרי ארועי “הנוקמים סוף המשחק”. על פי הטריילר האחרון שהושק, נראה כי הסיפור הוא יחסית פשוט ולא מורכב כמו ב”וונדה וויז’ון” ויתמקד בעיקר בהומור, אקשן ומערכת היחסים של השניים. אבל… כפי שמרוול כבר לימדו אותנו יותר מפעם אחת. אל תתנו לטריילר אחד לקבע את המחשבה. להלן הטריילר האחרון לקראת עליית הסדרה:

“הבז וחייל החורף, בניגוד חד ל”וונדה וויז’ון”, יוצר את הרושם שהוא עוד סרט המשך של קפטן אמריקה – לא שיש בזה שום דבר רע.

“כל העיניים נשואות אל המגן, כאשר סם וילסון, המכונה “הבז”, ובאקי בארנס, המכונה “חייל החורף”, מחליטים לחבור – או ליתר דיוק, לעבוד יחד – כאשר איום עולמי חדש גורם להם לצאת למשימה גלובלית בלתי צפויה שעשויה לעורר שדים מן העבר, שהם קרובים מאוד לבית וללב.

בנוסף לטריילר הסופי, הנה טיזר נוסף, בו סאם ובאקי מבהירים שהם לא קבוצה. הם לא שותפים. הם עמיתים לעבודה:

את כל ששת פרקי הסדרה ביימה קארי סקוגלנד, בימאית טלוויזיה נחשבת שעבדה על סדרות כמו “סיפורה של שפחה”, “המעניש”, “המתים המהלכים”, “ויקינגים” ו”שושלת בורג’יה”. מלקולם ספלמן משמש ככותב ראשי. לצד אנתוני מקי וסבסטיאן סטן נראה פנים מוכרות מהיקום הקולנועי של מרוול, כמו למשל את דניאל ברוהל שיחזור לגלם את זימו ואמיל ואן קמפ שחוזרת לגלם את הסוכנת שרון קרטר.

“הבז וחייל החורף” יעלה בדיסני פלוס ביום שישי ה-19 במרץ.

השאר תגובה