טריילר ראשון ל”ספיידרמן רחוק מהבית”

נראה כי אחרי כ-עשרים שנה ולא מעט ניסיונות חברת סוני הצליחה להבין סוף סוף מה לעשות עם דמותו של ספיידרמן (כנראה עם עזרה לא מבוטלת של מרוול). אחרי הסרט הנפלא, “ספיידרמן ממד העכביש” שהצליח להפתיע את כולנו ולהחזיר את האמונה בסוני (כי בנינו, “ונום” היה רק חצי קלאץ’), מגיע הטריילר הראשון ל”ספיידרמן רחוק מן מהבית” שלחלוטין מעלה את רף הציפיות.

לצערנו הרב, הטריילר לא עונה על שאלת השאלות, האם הסרט מתרחש לפני אירועי “מלחמת האינסוף”, או אחריהם (או אולי פתרון אחר) אבל כן עונה על כמה שאלות קטנטנות שהסרט הקודם העלה (בדגש על קטנטנות). ג’ייק ג’ילנהול נראה נהדר בתור “מיסטריו” ויש שם עוד מספר נבלים, או נבל אחד שיש לו מספר כוחות של אלמנטים טבעיים. טום הולנד (כמו שדודה שלי אומרת, “כפרה עליו”) חוזר לטי שירט והמבט המזוגג והתוהה של פיטר פרקר והוא עושה את זה בצורה נפלאה. בקיצור, בהחלט בהחלט יש למה לחכות:

את הסרט מבים ג’ון ווטס שביים גם את “ספיידרמן השיבה הביתה” שיצא ב- 2017. לצידו של טום הולנד נשוב לראות את זנדיה כמ. ג’יי. (אם כי, לא מדובר על מרי ג’יין אלא על מישל ג’ונס), מריסה טומיי כדודה מיי הצעירה יותר (ממה שראינו בעבר), ג’ון פברו, כהאפי, נהגו ועוזרו הנאמן של טוני סטארק וג’ייקוב בטלון כחברו הנאמן של פיטר פרקר, נד. אנחנו נעצור כאן, כי במידה ואתם לא רוצים ספויילרים, לא נגלה מי עוד בסרט ו/או בטריילר, אבל כן נגיד שאם אתם לא יודעים ובוחרים לראות, יהיה לכם WTF MOMENT.

“ספיידרמן רחוק מהבית” – יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-4 ביולי.

השאר תגובה