“באמבלבי”- טריילר חדש שמחזיר אמון בפרנצ’ייז הרובוטריקים

אנחנו חייבים להודות כי עד הטריילר הנוכחי, הסרט “באמבלבי”, הספין אוף הראשון של סדרת סרטי “רובוטריקים”, ממש לא היה ברדאר שלנו. בסקירת הסרטים להם אנחנו הכי מצפים בחלק האחרון של 2018 הוא זכה לדירוג הנמוך ביותר (לצד ” מפצח האגוזים וארבעת העולמות” ו”מנועי התמותה”). לפני כשלושה חודשים זכינו לראות את הטיזר טריילר הראשון, שאומנם קצת הרגיע אנשים, אבל לא גרם להם לצפות לסרט… ואז הגיע הטריילר החדש, וביננו, נראה שבהחלט יש למה לחכות. לפחות נראה כי הפעם יש לא מעט רגש במכונה, ושהאקשן הוא גם מרהיב, אך גם כזה שאפשר להבין מה קורה בו:

השם שכנראה מכניס לנו תקווה ללב הוא הבמאי טראביס נייט, העומד בראש חברת האנימציה הנפלאה “סטודיו לייקה” ומי שביים את סרט האנימציה הנהדר “קובו: סיפורו של סמוראי”. “באמבלבי”, הוא סרטו השני כבמאי. את התסריט לסרט כתבה כריסטינה הודסון, שלפני כן כתבה שני סרטים שלא זכו להצלחה, הכרה או הפצה מסחרית אצלנו בישראל. השחקנית זמרת היילי סטיינפלד מגלמת את צ’ארלי, גיבורת הסרט ולצידה נראה גם את המתאבק ג’ון סינה שבשנים האחרונות הולך בעקבות דוויין ג’ונסון ומכין לעצמו קריירת משחק (בסרטי אקשן, קומדיות ובלוקבסטרים ענקיים).

התקציר העברי הרשמי:
השנה היא 1987 ובאמבלבי הרובוטריק מוצא מקלט באתר גרוטאות קטן בעיירה קטנה על חוף קליפורניה. צ’רלי שעומדת להפוך לבת 18, מחפשת את מקומה בעולם ומגלה את באמבלבי שבור ומצולק מהקרבות. אחרי שצ’רלי מחזירה אותו לחיים היא תכף מגלה שזו לא סתם חיפושית צהובה רגילה.

“באמבלבי” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-20 בדצמבר.

השאר תגובה