טריילר ראשון לספין אוף של הרובוטריקים, “באמבלבי”

למרות שהסרט האחרון בסדרת סרטי “הרובוטריקים” נחשב לכישלון כלכלי (וביקורתי) נראה כי הפרנצ’ייז הזה עדיין לא עוזב אותנו. לקראת סוף השנה נוכל לראות את הספין אוף הראשון למה שאמור היה להוביל ליקום סינמטי של הרובוטריקים (יקום שהמשך קיומו לוט בערפל בעת כתיבת שורות אלו). הסרט “באמבלבי”, שייצא בסוף דצמבר, הוא הסנונית (או הרובוט) הראשון. מדובר בסיקוול לסדרת הסרטים שהחל מייקל ביי בשנת 2007.

“באמבלבי” מתרחש בשנת 1987. הרובוטריק באמבלבי, המתחזה לחיפושית ישנה, מוצא מקום מסתור במגרש גרוטאות ישן בעיירת חוף קטנה בקליפורניה. צ’ארלי, בחורה שהגיעה לגיל 18, מוצאת את המכונית הישנה ומנסה לשפץ אותה. אולם במהלך השיפוץ היא מבינה כי לא מדובר במכונית “חיפושית” רגילה. וכעת, הסרט התחדש בטריילר מלא ראשון לשיפוטכם:

השם המפתיע שעומד מאחורי הסרט הוא הבמאי טרוויס נייט, מי שביים את “קובו: סיפורו של סמוראי” הנהדר, סרט באנימציית סטופ מושן מרהיב. “באמבלבי”, הוא סרטו השני כבמאי. את התסריט לסרט כתבה כריסטינה הודסון, שלפני כן כתבה שני סרטים שלא זכו להצלחה, הכרה או הפצה מסחרית אצלנו בישראל. השחקנית זמרת היילי סטיינפלד מגלמת את צ’ארלי, גיבורת הסרט ולצידה נראה גם את המתאבק ג’ון סינה שבשנים האחרונות הולך בעקבות דוויין ג’ונסון ומכין לעצמו קריירת משחק (בסרטי אקשן, קומדיות ובלוקבסטרים ענקיים).

“באמבלבי” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-20 בדצמבר.

השאר תגובה