וידאו(ים): הדרך ל”הנוקמים מלחמת האינסוף”

ביום חמישי זה קורה! הסרט, האירוע הקולנועי, אליו מכוון היקום הקולנועי של מרוול בעשור האחרון, יגיע לבתי הקולנוע וההתרגשות לקראת “הנוקמים מלחמת האינסוף” בשיאה. הרבה אמוד אוהדים בשבועות האחרונים ערכו מרתונים פרטיים וצפו בכל סרטי מרוול (18 בשלב הזה) שחולקו לשלושה שלבים (Phase).

בשבועות האחרונים, הרשת הופצצה בלא מעט סרטונים על הסרט, מאחורי הקלעים וכמובן, סרטוני חגיגות עשור ליקום הקולנועי של מרוול. בחרונו חמישה סרטים שמצד אחד מסכמים באופן יפה, מרשים ומאוד מהנה את היקום הקולנועי, מצד שני עושה סדר לכל אלו שלא היה להם זמן לראות את כל ה-18 סרטים שוב, ומצד שלישי, ואולי החשוב ביותר, עשויים בצורה מאוד מהנה ואם יורשה לנו, גם מרגשת. מיותר לציין שבסרטונים יש לא מעט ספויילרים לסרטי היקום הקולנועי של מרוול:

null

1. כל מה שאתם צריכים לדעת על היקום הקולנועי של מרוול

סרטון של כ-15 דקות, אשר סוקר את המהלכים העלילתיים של סרטי מרוול על פי סדר כרונולוגי של ההתרחשות שלהם, כאשר אנחנו מתחילים בעבר הרחוק ומתקדמים קדימה לכיוון מלחמת העולם השנייה, ימינו ועוד. הסרטון עושה סדר בעלילה המרכזית של היקום הקולנועי של מרוול, ובהסבר של הדמויות הראשיות וגם העלילות הראשיות בסרטים השונים, ובעיקר, אבני האינסוף, מה הן, ואיפה הן. ובעיקר, זה כיף של סרטון:

2. כל מה שאתם צריכים לדעת היקום הקולנועי של מרוול – הסיקוול

סרטון נוסף, שסוקר את הסרטים ביקום הקולנועי של מרוול על פי סדר היציאה שלהם לבתי הקולנוע, כשאנו מתחילים כמובן באיירון מן, שיצא ב-2008:

3. הדרך ל”הנוקמים מלחמת האינסוף”

סרטון מושקע מאוד, שבניגוד לשני הסרטונים האחרונים אינו כולל קריינות שמסבירה, אלא מורכב כולו מקטעים מתוך 18 הסרטים (וגם כמה קטעים מהטריילרים של “מלחמת האינסוף”) אשר מסכמים את ארועי היקום הסינמטי של מרוול. הסרטון, שאורכו כ-20 דקות, עשוי נהדר, מסביר, מאוד מרגש ומעניק את התחושה האפית של סרטי מרוול.

4. בשביל הכיף – Come Together

את הקטע האחרון אנחנו מצרפים כי הוא פשוט כיף לא נורמלי. עריכה נהדרת של קטעי סרטי היקום הקולנועי של מרוול לרקע גרסת מטאל של השיר Come Together מאת החיפושיות:

התקציר העברי הרשמי:
מסע קולנועי חסר תקדים שעשייתו נמשכה עשור שנים ומאגדת בתוכו את כל היקום הקולנועי של מארוול. “הנוקמים: מלחמת האינסוף” מביאה אל המסך את הקרב האולטימטיבי של כל הזמנים. הנוקמים וגיבורי העל בני בריתם מתחייבים ללכת עד הסוף כדי להביס את תאנוס העוצמתי לפני מפץ הרסני שיחסל את היקום.

“הנוקמים: מלחמת האינסוף” בתי הקולנוע בישראל החל מיום חמישי, ה-26 באפריל.

השאר תגובה