טריילר מלא ראשון לעיבוד הקולנוע למשחק הארקייד, “פרא” (Rampage)

לפני יותר משנתיים! דיווחנו לכם כי משחק הארקייד Rampage שיצא ב-1986, מקבל גרסה קולנועית בכיכובו של דוויין דה רוק ג’ונסון תחת שרביט הבימוי של בראד פייטון, מי שביים את דה רוק בלהיט “סאן אנדראס”. וכעת אנו זוכים סוף סוף לטריילר ראשון בו נראה כי הנוסטלגיה זולגת כמפלי הניאגרה.

ואם בנוסטלגיה עסקינן, הפעם הראשונה שביליתי בלונה פארק בתור ילד הייתה גם הפעם הראשונה שנתקלתי במשחק הומוריסטי שמפגיש את קינג קונג, גודזילה ומה שנראה כמו עכבר גדול (שהתגלה אחר כך כזאב למעשה). “ראמפייג” (ששמו העברי של הסרט הוא “פרא”) הוא משחק ארקייד שמפגיש מפלצות חייתיות ענקיות שמטרתן להרוס כמה שיותר. בניינים, רכבים, חיים, קופות חיסכון, רק תגידו. המטרה היא להרוס, להרוס, להרוס. מה שסיפק ייצר בצורה מושלמת עבור דור אגרסיבי של ילדים כמוני. המשחק הלך והתפתח עם השנים, נוספו מפלצות ושלבי משחק, אבל לשלושה במיוחד יש מקום חם בלב: ראלף הזאב, ליזי הלטאה, וג’ורג’ הקוף. ועכשיו גם יש סרט קולנוע!

ג’ורג, גורילה לבקן וביישן, עובר שינוי גנטי וצומח לממדי ענק. כעת, על דייוויס (דווין דה רוק ג’ונסון) שהציל וגידל את ג’ורג’, מוטלת המשימה להציל את חברו המגודל, לפני שהצבא יטפל בעניין. מה מיוחד בסיפור אתם שואלים? איך זה שונה מ”קינג קונג” “פסיפיק רים” או “סופר ג’ו יאנג”? אז זהו, שיש גם זאב בגובה של 10 מטרים וקרוקודיל ענק.

למרות שנראה שמקור העלילה שונה, מבני אדם שעברו שינוי גנטי לקוף, זאב ולטאה ענקיים, לסיפור על חיות של ממש, לא נראה שתהיה פגיעה ברצון שלי לראות סרט מפלצות שמבוסס על משחק מפלצות הומוריסטי ומגניב. הטריילר ערוך מצויין, כולל ההפתעה שליזי מופיעה בסוף והשילוב של The world is a vempire של סמאשינג פאמפקינז שמקפיץ את הגוף לאורך הטריילר. תוסיפו לעניין את העובדה שג’ו מנגלינו וג’פרי דין מורגן משחקים בסרט הזה לצד דה-רוק, ויש כאן מתכון לכיף אמיתי.

חברת האחים וורנר וניו ליין שהפיקה את הסרט, שחררו גם פוסטר חדש:

Rampage 04

נתראה ב20 באפריל 2018 בבתי הקולנוע. תביאו מטריות. הולך לרדת גשם של בניינים!

השאר תגובה