טריילר מלא ראשון לסרט האנימציה Batman: Gotham By Gaslight

ממש לקראת יציאת “ליגת הצדק” שיחררה חטיבת האנימציה של וורנר/DC טריילר ראשון לסרט האנימציה הבא שלהם, Batman: Gotham By Gaslight. הסרט מבוסס על סיפור באטמן מאוד מפורסם, בעל אותו השם, שיצא בשנת 1989, ולמרות שלא מותג אז ככזה, היום הוא מוגדר כסיפור הראשון בסדרת סיפורי Elsworlds של DC, בהם מככבים גיבורי DC כשהם נמצאים בעולמות שונים לחלוטין ולא במציאות שלהם, כמו למשל, במקרה הנוכחי, כאשר נמצא את ברוס ווין ושאר גיבורי גות’האם באנגלית של סוף המאה ה-19.

batman-gotham-by-gaslight-000

את הוואן שוט המקורי, שיצא בשנת 1989, כתב בריאן אוגוסטין ועל האומנות היה אחראי מייק מינולה, המוכר היום בזכות יקום ה”הלבוי” שיצר בשביל חברת דארק הורס. במשפט קצר אחד, אפשר לסכם את עלילת הסרט (וסיפור הקומיקס) כ”באטמן נגד ג’ק המרטש”. חוברת הקומיקס זכתה להצלחה גדולה מאוחר, עד ששנתיים מאוחר יותר, ב-1991, יצא סיפור המשך: Batman: Master of the Future אותו גם כתב אוגוסטין אך הפעם האומנות הופקדה בידיו של אדוארדו ברטו. את הסרט מביים סם ליו, שכבר ביים כמה סרטי אנימציה ביקום האנימטיבי של DC. לאחרונה הוא ביים את “באטמן והארלי קווין” (שטל מיכלס מאוד לא אהב), קודם לכן הוא ביים את TEEN TITANS: THE JUDAS CONTRACT. נכון לכתיבת שורות אלו, עדיין אין לסרט תאריך יציאה רשמי:

ברשימת השחקנים המדבבים את הסרט ניתן למצוא את ברוס גרינווד (“המשחקים של ג’ראלד”) שמנדב את קולו לברוס וויין/באטמן, ג’ניפר קרפנטר (דברה מורגן ב”דקסטר”) שמדבבת את סלינה קייל/קאטוומן ואנת’וני הד (לנצח ג’יילס מ”באפי”) שמדבב את משרתו הנאמן של ברוס, אלפרד.

לא מכבר שיחררה החברה גם סרטון קצר (כ-8 דקות) המתאר את אחורי הקלעים של הסרט:

Batman: Gotham By Gaslight יצא במהלך 2018.

השאר תגובה