“זה” – טריילר חדש ומלחיץ לעיבוד הקולנועי לספרו הקלאסי של סטיבן קינג

אחרי מספר חודשים, מאז ראינו את הטיזר טריילר הראשון לעיבוד הקולנועי לספרו המופתי של סטיבן קינג “זה”, מגיע טריילר חדש ומפחיד שמשחק על וייב “דברים משונים” (בני נוער מסתבכים בעל טבעי, שנות השמונים). הטריילר מתמקד ב”מועדון המפסידנים” שנראה כאילו הם הכוח החיובי היחיד בעיירה הקטנה, דרי. הסרט בהחלט עושה את העבודה ומעלה את רף הציפיות.

מדובר בהפקה של חברת ניו ליין, ששמו את מבטחם בבמאי ממוצא ארגנטינאי אנדראס מושיאטי, שביים את מותחן האימה, הלא רע כלל, Mama בשנת 2013 (שמבוסס על סרט קצר שמושיאטי עשה ב- 2008).

בסרט החדש, את “פניוויז” מגלם הפעם ביל סקארסגרד, בנו של סטלן סקארסגרד (הפרופסור מ”ת’ור”) ואחיהם של אלכסנדר (אריק מ”דם אמיתי”) וגוסטף (פלוקי מ”ויקינגים”). לפחות לפי הטריילר, אני חייב לציין שהוא נראה מאיים למדי. את הילדים של “מועדון המפסידנים” מגלמים ג’יידן ליברר, פין וולפרד, סופיה ליליס, ג’ק דילן גרייזר, וויט אולף, צוזן ג’ייקובס וג’רמי ריי טיילור.

It 2017 first teaser trailer - Header

הדבר שבולט הוא השינוי העיקרי בזמן העלילה – בספר ובסדרה, החלק הראשון מתרחש בסוף שנות החמישים בעוד שהחלק השני שלו מתרחש בשנות השמונים. אפשר לראות כי עלילת החלק הראשון “קודמה” לאייטיז (מי אמר “דברים מוזרים”?). החלק השני, בו הילדים כבר גדלו והם נאלצים להתמודד עם הפחדים שהדחיקו במשך 30 שנה יתרחש בימינו אנו.

“זה”, יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-7 בספטמבר.

השאר תגובה