“ספר הג’ונגל”, טריילר חדש ומרהיב

במהלך משחקי הסופרבול 50 שודר הטריילר המלא הראשון של הגרסה המחודשת של דיסני ל”ספר הג’ונגל”. הסרט המוסיקלי האהוב, משנת 1967, המבוסס על סיפורים שכתב רודיארד קיפלינג, מקבל גרסת לייב אקשן (שרובה הוא אנימציה ממוחשבת) של חיות ריאליסטיות (פחות או יותר) שמדברות ומוגלי אמיתי אחד. לפני מספר חודשים שוחרר טיזר טריילר ראשון.

את הסרט ביים ג’ון פברו, שמוכר בעיקר כמי שביים את שני סרטי “איירון מן” הראשונים ובעברו ביים את סרט המשפחה “זאת’ורה” שהיווה מעין המשך ל”ג’ומנג’י”. חייבים לציין שהטריילר נראה נהדר, הוא מרגש ומלהיב (אם כי לא בטוח שהוא מכוון לילדים קטנים מדי).

לשמחתנו, הסרט יופץ בארץ גם בגרסתו המקורית ולא רק המדובבת לעברית. בגרסה האנגלית נוכל לשמוע את קולותיהם של סקרלט ג’והנסון, כריסטופר ווקן, ביל מוריי, לופיטה ניונגו ואידריס אלבה. הסרט יעלה על האקרנים בישראל ב-14 באפריל.

התקציר העברי הרשמי:

מבוסס על הסיפורים הנצחיים מאת רודיארד קיפלינג ובהשראה סרט האנימציה הקלאסי של דיסני. “ספר הג’ונגל” הוא הרפתקה אפית חדשה על מוגלי, הילד שגודל על ידי משפחה של זאבים. מוגלי מגלה שהוא אינו רצוי עוד בג’ונגל לאחר שהנמר האימתני שירחאן (קולו של אידריס אלבה), אשר נותר מצולק ע”י בני האדם, מחליט שמוגלי הוא סכנה שצריך לסלק מהג’ונגל. כשהוא נאלץ לעזוב את הבית היחיד שאי פעם הכיר, מוגלי יוצא למסע מרתק של גילוי עצמי, מובל ע”י מורו הרוחני- הפנתר בגירה (קולו של בן קינגסלי) וע”י באלו- הדוב החופשי בנשמתו (ביל מוריי). לאורך הדרך מוגלי פוגש ביצורים שונים בג’ונגל כמו קאה (קולה של סקרלט ג’והנסון), נחשית פיתון שמפתה ומהפנטת את גור-האדם, והמלך לואי החלקלק (קולו של כריסטופר ווקן), שמנסה לשכנע את מוגלי לחשוף את סודו של הפרח האדום, החמקמק והקטלני: אש.

השאר תגובה