לוהקו בטי וג'אגהד בסדרת הנוער על פי הקומיקס Archie

רשת CW (או בשמה הנכון יותר, הרשת שבה אם אתה נראה ממש ממש ממש טוב אתה גם נחשב שחקן נהדר ותקבל סדרה), דוחפת קדימה את הפקת הסדרה RIVERDALE, סדרה נעורים המבוססת על סדרת הקומיקס האלמותית Archie שקיימת כבר למעלה מ-70 שנה והביאה לנו דמויות אייקוניות כמו ארצ'י הג'ינג'י וטוב הלב, ג'אגהד שאוכל הכל ונשאר רזה (גם במוח), בטי וורוניקה היפות ועוד.

אתר חדשות הבידור Deadline מדווח כי שני שחקנים לוהקו לשניים מהתפקידים הראשיים. לילי ריינהארט בת ה- 20 תגלם את בטי קופר, הבלונדה שבחבורה. קול ספראוס, שגילם את קודי מרטין בסדרה הקומית של ערוץ דיסני, "החיים היפים של זאק וקודי", לוהק לתפקיד ג'אגהד.

FB-riverdale-cast-41d61

בטי מתוארת על ידי ההפקה כ"מתוקה להפליא שכל רצונה הוא לרצות את האחרים ויש לה קראש גדול על החבר שלה מהילדות, ארצ'י. כשנמאס לה להיות הילדה הטובה, התלמידה המצטיינת, הבת למופת והאחות המושלמת, היא פונה לחברתה החדשה (והפחות נעימת הליכות) ורוניקה, וכל זאת, כמובן, למורת רוחה של אמה של בטי". ג'אהד מתואר על ידי ההפקה כ"שובר לבבות עם נטייה לפילוסופיה עמוקה וחברו הטוב (לשעבר) של ארצ'י. הוא עדיין מנסה להתאושש ולהתגבר על המשבר שהיה ביניהם.

ההפקה נמצאת בשלב הפיילוט ומפקח עליה גרג ברלנטי שעומד מאחורי הסדרות "החץ", "הפלאש" ו"אגדות המחר". מפיקי הסדרה הגדירו אותה כסוריאליסטית וחתרנית ואמרו כי הסדרה תחקור את האפילה והמוזרויות שמתרחשות מתחת לפני השטח בעיירה שנראית, על פניה, כמושלמת. רוברטו אקירה סקאסה, סמנכ"ל קריאטיב של ארצ'י קומיקס, כתב את התסריט לפיילוט. סקאסה, דמות ידועה בעולם הקומיקס, כבר כתב כמה תסריטים לטלוויזיה ולקולנוע בשנים האחרונות, בהם התסריט לרימייק לסרט האימה "קארי", ופרקים בסדרות כמו "גלי" ולאחרונה, "סופרגירל".

השאר תגובה