מחודשים – סדרות טלוויזיה מתחדשות בהזמנת עונות חדשות

אם חשבנו שאולמות הקולנוע מתמלאים בסרטים המבוססים על קומיקס, נראה כי בעתיד הקרוב לא נוכל לזפזפ בין תחנות הטלוויזיה ושירותי הסטרימינג בלי לנחות על סדרה מבוססת קומיקס בערוץ זה או אחר. לא מכבר הודיעו על שלוש סדרות שמחודשות לעונות נוספות ו/או קיבלו הזמנה לעונה ראשונה מלאה… ומשפחת סימפסון, שפשוט מסרבת לעזוב אותנו (לשמחתנו).

izombie 01
סדרת הטלוויזיה iZombie, שעונתה הראשונה קצת חלפה מתחת לרדאר, לפחות בכל הקשור לקהל הישראלי, חודשה לעונה 2 על ידי רשת CW, כך מדווח אתר חדשות הבידור Deadline. למרות שהסדרה לא זכתה לרייטינג מאוד גבוה, היא התקבלה בברכה על ידי המבקרים ושמרה על רייטינג סביר מבחינת הרשת, שמאמינה בסדרה ובעיקר בכוכבת שלה, רוז מקאיבר. הסדרה עוקבת אחר ליב,סטודנטית צעירה לרפואה שיום אחד מגיעה למסיבה, שהופכת למסיבת אימה כשזומבים משתלטים עליה. למחרת מתעוררת ליב כזומבית ונאלצת להתרגל לחייה חדשים, תוך כדי עבודה בחדר מתים וסיוע למשטרהבפיתרון מקרי רצח. הסדרה מבוססת על סדרת קומיקס שיצרו כריס רוברסון ומייק אלרד עבור Vertigo, ליין המבוגרים של DC. הסדרה הזו מצטרפת לעוד מספר סדרות מד”ב ופנטזיה של הרשת, שהודיעה על חידושן או הפקתן בחודשים האחרונים: הסדרות האחרות של DC, “החץ” ו”הפלאש”; סדרת הספין-אוף שלהן שככל הנראה תהיה סדרת טים-אפ בין דמויות שונות; “ה-100”, “על-טבעי”, “יומני הערפד” וסדרת הספין-אוף שלה, “המקוריים”.

supergirl-photo---Header
אומנם זו לא הפתעה גדולה, אבל הפעם זה רשמי: רשת CBS החליטה להמר על Supergirl בכיכובה של מליסה בנויסט, ולהזמין עונה ראשונה, כך מדווח האתר Deadline. הרשת התחייבה מראש להעביר את הפיילוט לעונה מלאה, כדי שיוכלו לקבל את הרשיון לדמות מהאחים וורנר, ועל פי Deadline ההתחייבות הסופית היא לעונה קצרה יותר, לכל הפחות. עם זאת, הפיילוט שצולם כבר, זוכה לתגובות חיוביות מכל מי שצפה בו, מה שנתן לרשת את הביטחון להמר על עונה בפריים טיים. עדיין לא ידוע כמה פרקים תכלול העונה הראשונה.

powers tv series - Header

מגזין חדשות הבידור Hollywood Reporter מדווח כי חברת סוני מחדשת את הסדרה Powers לעונה שנייה. הסדרה, הראשונה שהופקה לערוץ Playstation Plus לו מנויים מרבית בעלי הקונסולות של החברה, מבוססת על סדרת הקומיקס שראתה דפוס לראשונה בשנת 2000, מיצירתם של הכותב בראיין מייקל בנדיס והצייר מייקל אבון אומינג. הסדרה עוקבת אחר שני בלשים במחלקת רצח שמתמקדת בכוחות על, כריסטיאן ווקר (שארלטו קופלי, “מחוז 9”) ודינה פילגרים (סוזן הייוורד). ווקר בעצמו היה בעבר גיבור על עד שאיבד את יכולותיו בתאונה טראגית. Powers זכתה לביקורות מעורבות וחלק מהמבקרים הגדירו אותה כסדרה שלא מצליחה להתייצב ולגרום לקהל הרחב להתחייב אליה. זמן קצר לאחר הודעת החידוש דווח כי צ’ארלי יוסטון, השואוראנר של הסדרה, לא ימשיך לעונה הבאה.

The Simpson 01

אתר חדשות האנימציה Animation Magazine מדווח כי רשת FOX חידשה את סדרת הטלוויזיה הותיקה “משפחת סימפסון” לשתי עונות נוספות, עונה מספר 27 ו-28. הסדרה, בסיום שתי העונות הללו, תגיע למספר פרקים פנומנלי – 625. “משפחת סימפסון” היא הסדרה המתוסרטת (שאינה אופרת סבון) הארוכה ביותר בהיסטוריה של הטלוויזיה ועלתה לשידור בדצמבר 1989, אחרי שהחלה כסדרת סירטונים ב”מופע של טרייסי אולמן” ב-1987.

השאר תגובה