חייגו מ’ למאשינימה: סדרות רשת חדשות מבית DC ומאשינימה

אמש הוכרז כי חטיבת הבידור של DC עומדת לשתף פעולה עם האתר הפופולרי Machinima בכוונה ליצור סדרות רשת הקשורות לשני מותגים של DC: גיבור העל סטארמן (אשר גרסה אחת שלו זכורה לרבים לטובה תודת לסדרת המופת של ג’יימס רובינסון בשנות ה-90) וסדרת הקומיקס/קונספט Dial H.

הסדרה של סטארמן תהיה מעין תכנית ריאליטי, שבה שמונה מפיקים מתחילים ינסו להפיק סרט קצר שמהווה את האינטרפרטציה שלהם לדמויות מהמיתוס של הדמות, ולהציג את הסרט לשופטים (ביניהם ג’ף ג’ונס, הכותב המוביל ב-DC וראש מחלקת הקריאייטיב של החברה). סטארמן המקורי הוא טד נייט, אסטרונום שיצר “מוט כבידה” (מוט קוסמי, בגרסאות מאוחרות יותר) המקנה לו יכולות הכוללות תעופה ותיעול אנרגיה. מאז הגרסה המקורית הדמות עברה מספר רב של גרסאות, שינויים וגלגולים, במרביתן גילמו את תפקיד הגיבור בני משפחת נייט. הגרסה הכי מוכרת היא, כנראה, ג’ק נייט, בנו של סטארמן המקורי שכיכב בסדרה המדוברת של רובינסון.

starman-especial-1

הסדרה של Dial H (שתיקרא #4Hero), מצד שני, תהיה קומדיית אקשן שתספר על צעירה אמריקנית בשם נלי טריבל, נואשת להותיר את החותם שלה על העולם (ולא במובן הוונדליסטי של הביטוי), אך לא מסוגלת לעשות זאת. יום אחד נלי נתקלת באפליקציה שמשנה את חייה, בכך שהיא מאפשרת לה להפוך לגיבורת על לזמן קצר. הבעיה היחידה היא שכוחותיה מוכתבים על ידי הטרנדים ברשתות החברתיות. בקומיקס המקורי מסופר על חוגה (כמו בטלפונים הישנים) שמאפשרת לאנשים רגילים להפוך לגיבורי על מקוריים ואקראיים לזמן מוגבל; הבעיה היא שבד”כ כוחות העל הללו לא בדיוק יעילים.

Dial_H_Vol_1_12_Textless

החייגן הוצג לראשונה ב-1966 ב-House of Mystery #156, ע”י דייב ווד וג’ים מוני, ורץ על פני כ-17 גיליונות בכיכובו של הילד רובי ריד. DC ניסתה להשתמש בחוגה מספר פעמים, החל מסיפורים בשנות השמונים בכיכוב צמד, נער ונערה, שחלקו ביניהם את השימוש בחייגן; דרך סדרה מוערכת בכתיבתו של וויל פייפר ב-2003 (שבין השאר הציגה את גורלו של רובי ריד הבוגר) ועד סדרה קצרת ימים של צ’יינה מייוויל כחלק מה-New 52.

נכון לכתיבת ידיעה זו אין תאריך יציאה לשתי הסדרות.

השאר תגובה