החליפה והכוח החדשים של סופרמן (מעודכן)

העולם של סופרמן עומד להשתנות, לפחות על פי היוצרים ג’ף ג’ונס (כתיבה) וג’ון רומיטה ג’וניור (אומנות). השינוי הגדול יקרה ב – Superman מספר 38 שיוצא ביום רביעי הקרוב (4.2.2015) ויקבל צורה ואפיון סופיים בחוברת מספר 39, אשר תצא לקראת סוף החודש, ב – 25.2.2015.

חוברת מספר 38 סוגרת את קשת הסיפור הנוכחי, וחלקה השישי מסיים את המלחמה שפרצה בין סופרמן לבין יוליסס, שהיה חברו, ואז היה אויבו (אחרי שסופרמן גילה שיש ליוליסס עניין בהשמדת המין האנושי). הסאגה הזו תסתיים בסוף חוברת 38 בה, כאמור, יקבל סופרמן כוח חדש. ג’ף ג’ונס ורומיטה ג’וניור מסרבים להגיד מה יהיה הכוח, רק מגלים שיקראו לו Super Flare, שיהיה כוח שעשוי להשמיד את כל כדור הארץ ובניגוד לכוחות האחרים שיש לסופרמן, בכוח החדש הוא לא כל כך יידע איך לשלוט. יהיה מעניין ובעיקר, כנראה, מפוצץ.

superman 38 getting powers

שינוי נוסף שנראה עם חוברת מספר 39 הוא מראה חדש, שמשנה במעט את החליפה בה מסתובב סופרמן בשלוש השנים האחרונות מאז תחילת ה- New 52. מי שימצמץ אולי לא יבחין מייד בשינוי, כי בסך הכל מדובר בחגורה שלו (שעכשיו יהיה בה במקום הסמל מעין משהו שמזכיר אבן טובה צהובה וזרחנית), קו הצוואר, שיהיה גבוה יותר. השינוי המהותי ביותר נמצא דווקא באזור הידיים ובאופן מוזר, ולא ממש ברור החליט רומיטה ג’וניור למתוח את השרוול של סופרמן ולהעניק לו בקצה מעין כפפה ללא אצבעות…למה? אין מושג, אבל אולי זה מה שמעצבן את סופרמן בתמונה, שהיא הכריכה של רומיטה לחוברת מספר 38.

superman new costum

ג’פ ג’ונס דיבר לאחרונה על השינויים שסופרמן עומד לעבור.

אם אתם קוראים את החוברת, אל תראו את הסרטון, הוא כולל לא מעט ספויילרים:

השאר תגובה