מילה יובוביץ’ אבודה בעולם של ג’ורג’ ר.ר. מרטין

מילה יובוביץ’ (סדרת סרטי “האויב שבפנים”) תככב באחד התפקידים הראשיים בסרט פנטזיה חדש, In the Lost Lands, המבוסס על שלושה סיפורים קצרים מאת ג’ורג’ ר.ר. מרטין.

בסרט משחק גם ג’סטין צ’טווין (“מלחמת העולמות” ואם אתם ממש מתעקשים “דרגון בול אבולוציה”), עדיין לא ידוע באיזה תפקיד.

מאז הצלחת הסדרה “משחקי הכס” המבוססת על סדרת ספרי “שיר של אש ושל קרח” שכתב מרטין, השם שלו הפך לאחד השמות החמים בתעשיית הקולנוע והרבה מאוד אולפנים מנסים לשים ידיהם על ספריו וסיפוריו האחרים. Myriad Pictures הצליחו לשים ידיהם על שלושה סיפורים קצרים ומתכוונים להפוך אותם לסרט שכרגע זוכה לשם In the Lost Lands. אם ההפקה תתקדם כמתוכנן, הצילומים ייחלו בגרמניה בסוף השנה.

שלושת הסיפורים, אשר גיבורותיהם הן נשים, ישולבו זה בזה, למרות שבשלב זה לא ברור איך.

יובוביץ’, שמופיעה בסיפור הראשון, מגלמת קוסמת אשר נשלחת על ידי מלכה לאזור מסוכן מלא רוחות במטרה להשיג את היכולת לשנות צורה ולהפוך מבת אדם לאשת זאב.

הסיפור השני עוקב אחר לוחמת היוצאת להילחם בדרקון אשר משמש שומר-סף לשבע עולמות וכל זאת כדי שתוכל להתאחד עם אהובה. הסיפור השלישי, שמתרחש בעתיד הרחוק עוקב אחר נערה ברברית צעירה הפוגשת מכשפה בודדה בחללית עזובה ונשבית בקסמיה.

2 thoughts on “מילה יובוביץ’ אבודה בעולם של ג’ורג’ ר.ר. מרטין”

    1. זוכרים, זוכרים. פשוט בגלל המיקוד של האתר בסרטי מד”ב\פנטזיה\קומיקס\בחר-את-הגיקדום-שלך ההעדפה היא לציין תפקידי ז’אנר גיקיים.

השאר תגובה