זה קורה! דרדוויל וקינגפין יילחמו זה בזה שוב, בסדרה של דיסני +

מסוג הידיעות שכל כך כיף לנו לכתוב ולהעביר הלאה. לראשונה ביחד מזה זמן רב. דרדוויל (צ’רלי קוקס) והקינג-פין (וינסנט ד’אונפוריו) יחזרו לשתף פעולה על המסך הקטן.

לאחר שסדרות נטפליקס שהציגו את דמויות מארוול: דרדוויל, ג’סיקה ג’ונס, איירון-פיסט, לוק קייג’ והמעניש – בוטלו בשנת 2018, גורלן של הדמויות היה בלימבו, גם אחרי שהן נשאבו חזרה למרתפי חברת דיסני.

אמנם הדמויות (ברובן) התקבלו באהדה, בעיקר סדרת דרדוויל ושני הכוכבים הראשיים שבה, צ’ארלי קוקס שמגלם את מאט מורדוק, דרדוויל ווינסנט דאונפוריו שמגלם את וילסון פיסק, הקינגפין. הסדרה היא היחידה מבין סדרות נטפליקס שהגיעה לעונה שלישית, מלבד ג’סיקה ג’ונס, לפני שהחוזים בין החברות הסתיימו והזיכיון על הדמויות הללו שהיה שייך לנטפליקס, הסתיים.

בשנה החולפת ניתן היה לראות את צ’רלי קוקס מפתיע את הקהל, למשך עשר שניות, ב-” ספיידרמן: אין דרך הביתה” כעורך הדין של פיטר פארקר, מאט מארדוק, עורך הדין העיוור ביום (ודרדוויל בלילה), אומנם הופעה קצרצרה, אך כזו שאישרה כי צ’ארלי קוקס הוא כעת חלק בלתי נפרד מהיקום הסינמטי של מרוול… והאינטרנט חגג.

החגיגות של המעריצים רק קיבלו דלק למדורה כשיצאה הסדרה “הוקאיי” לשירות הסטרימינג של דיסני+ ובפרקיה האחרונים נוכחנו לגלות שהנבל שנמצא מאחורי כל הבלגן הוא בעצם הקינג-פין בכבודו ובעצמו!

וכעת, הבשורה הנהדרת של היום, אנו מקבלים חדשות ששני היריבים הוותיקים ייפגשו על המסך הקטן פעם נוספת, And there was much rejoice. לפי דיווח ב”הוליווד ריפורטר”, אנו למדים כי בסדרה החדשה של דיסני פלוס – “אקו” – שתעקוב אחר המתנקשת החירשת מהסדרה של הוקאיי ובת חסותו לשעבר של הקינג-פין, אנו נפגוש את הדמויות הללו פעם נוספת במסלול התנגשות. וכך הם יוצגו כיאות כחלק מהיקום הקולנועי המורחב של מארוול.

שמועות פחות מבוססות גורסות כי נזכה לראות גם את קריסטן ריטר חוזרת בתור ג’סיקה ג’ונס בסדרה הזו אבל זה טרם אושר. לשמחתנו, ד’אונפוריו אישר כי הדמויות הן אכן אותן הדמויות מהסדרות של נטפליקס ולא גרסה מיקום חלופי של שתיהן.

לפי דברי האולפן, “אקו” עוקבת אחר מאיה לופז (אלקווה קוקס), שחייה בניו יורק כמנהיגת כנופיה מתערערים והיא חוזרת לעיר הולדתה כדי להתחבר מחדש לשורשים האינדיאנים שלה. היא כבר הסתבכה עם קינגפין בקרב בפרק הפינאלה של “הוקאיי” לאחר שגילתה שהוא אחראי למותו של אביה, וויליאם לופז, אותו מגלם זאן מקלרנון שגם יחזור לתפקידו עם חברי קאסט נוספים ביניהם: צ’אסקה ספנסר, טנטו קרדינל, דיורי ג’ייקובס, קודי ברק וגראהם גרין.

בחברות הקומיקס, דמותה של “אקו” נוצרה בשנת 1999 על ידי דיוויד מאק וג’וקאסדה, והופעתה הראשונה הייתה ב-Daredevil מספר 9.

הסדרה צפויה לעלות ב-2023.

2 thoughts on “זה קורה! דרדוויל וקינגפין יילחמו זה בזה שוב, בסדרה של דיסני +”

  1. כמה טעויות, אלוהים ישמור… דרדוויל לא היחידה שזכתה ל3 עונות. גם ג’סיקה ג’ונס הייתה שם. ו-וויליאם לופז היה אבא של מאיה. לא דוד של…

השאר תגובה