“המוסד” – טריילר חדש ומרשים ביותר לסדרה של שרות “אפל +”

“המוסד” הוא הספר הקלאסי שכתב הסופר הנערץ של “דור הזהב” של המד”ב – אייזק אסימוב, והראשון בסדרה שלמה של ספרים שנמשכה כמה עשורים. לפני כמעט שנה, כאשר יצא הטריילר הראשון, עשיתי סקירה מאוד מקיפה על סדרת הספרים והסדרה שבדרך.

שרות הסטרימינג “אפל פלוס” קנה את הזכויות לעיבוד הספר אשר עלילתו נפרשת על פני אלפי שנים בעתיד, כאשר על ההפקה מופקד דייויד ס. גויר (סרטי “האביר האפל” ועוד עיבודי קומיקס שונים) וג’וש פרידמן (“לוק וקי”, “רכבת הקרח”), ובתפקידים הראשיים אפשר למצוא את ג’ארד האריס (“צ’רנוביל”), לי פייס (“שומרי הגלקסיה”) ועוד.

עכשיו מגיע טריילר מרשים לסדרה בת 10 הפרקים שתעלה ב24 לספטמבר:

על העיבוד הטלוויזיוני של “המוסד” אחראי דיוויד ס. גוייר, המשמש כמפיק והשואו-ראנר היחיד של הסדרה, שם שמעלה חששות בקרב אנשים לא מעטים. נכון, גוייר הוא גיק לא קטן, אשר כתסריטאי אחראי לסרטים נהדרים כמו “עיר אפלה” וטרילוגיית “האביר האפל”, אך כאשר הוא מקבל שליטה גדולה יותר כמפיק או במאי (או שניהם), נוצרים שיקוצים כגון “בלייד: טריניטי”, “גוסט ריידר: רוח הנקמה” או “שליחות קטלנית: גורל אפל”. בטלוויזיה לגוייר יש רזומה גרוע אפילו יותר, עמוס בסדרות שבקוש שרדו עונה אחת כמו “בלייד: הסדרה”, “פלאש פורוורד”, “קונסטנטין” וגם “קריפטון” (היי! שרדה 2 עונות שלמות!). בקיצור, מקור לא קטן לחשש.

את התפקיד של הארי סלדון מגלם ג’ארד האריס המצוין (“הכתר”, “קרניבל רו”, “צ’רנוביל”), בעוד לי פייס (רונן המאשים ב”שומרי הגלקסיה”) מגלם את השליט האח דיי. עוזר המתמטיקאי גאל דורניק הפך בסדרה לעוזרת בגילומה של לו לובל – בהתאם לרוח הזמנים (כפי שדמותו של לייט קיינס שונתה ב”חולית”של ווילנב).

כל מה שנותר לעשות זה לחכות לספטמבר.

השאר תגובה