“שאנג צ’י – אגדת עשר הטבעות” – טריילר חדש מלהיב ומפתיע

נראה כי עורכי הטריילרים של היקום הסינמטי של מרוול עובדים שעות נוספות. הפרוייקטים הקרובים של החברה מציפים את הרשת בטיזרים, פיצ’רטים וכמובן, טריילרים. בקרוב מאוד נזכה לראות את “האלמנה השחורה” בבתי הקולנוע, אבל החברה כבר מקדמת את הלהיט הפוטנציאלי הבא : “שאנג צ’י – אגדת עשר הטבעות”. בתחילת חודש מאי יצא הטריילר הראשון, ובימים אלו אנו מקבלים טריילר חדש לחלוטין.

לא הרבה ידוע לנו על עלילת הסרט, והמפיץ הישראלי, חברת פורום פילם, מתמצתים את הסרט בתקציר של שורה: “בסרט, שאנג צ’י מתעמת עם עברו, אותו חשב שהשאיר מאחור, כשהוא נמשך אל תוך הרשת המסתורית של עשר הטבעות”. הטריילר, שדי מרהיב ומלהיב, אם כי לא מצליח לחדש לנו הרבה בתחום סרטי אומנויות הלחימה (למי שראה סרטים כמו “נמר דרקון”, או “גיבור” שנוצרו לפני כעשרים שנה, ובוודאי קטעי אקשן שמזכירים את “מטריקס”). שימו לב כי בטריילר יש ספויילרים לגבי זהות דמויות נוספות מהיקום הסינמטי של מרוול, שיופיעו בסרט, ככה שאם אתם רגישים לספויילרים, הימנעו מהטריילר, כל השאר, יאללה הקליקו:

בסרט הזה מרוול נכנסים לטריטוריה חדשה, טריטוריית אומנויות הלחימה שבה נגעו בעיקר בסדרות “דרדוויל” ובסרט “אקלטרה”, שאנג צ’י, מוכר לחובבי הקומיקס גם כ”מאסטר אוף קונג פו”. לתפקיד שאנג צ’י לוהק השחקן ממוצא סיני סימו ליו בן ה-31 (אבל נראה קצת יותר מבוגר) ולצידו נראה את טוני ליו, שחקן שמופיע בעיקר בסרטי איכות כמו “מצב רוח לאהבה” ו-2046, בתפקיד וו’נוו’ , הקומיקאית אקוופינה (הפרידה, עשיר בהפתעה) בתפקיד קתי , חברתו של שאנג צ’י , ומישל יאו הוותיקה (נמר דרקון).

הדמות, שנוצרה בידי הכותב סטיב אנגלהרט והמאייר ג’ים סטארלין, הופיעה לראשונה בחוברת Special Marvel Edition מספר 15 שיצאה בדצמבר 1973. בחוברות הקומיקס שאנג-צ’י הוא בנו של לורד פשע סיני אלמותי, שקיווה כי בנו יילך בעקבותיו ואימן אותו להפוך לרוצח ומתנקש מיומן. אולם, שאנג-צ’י בגד באביו והחל להילחם בו ובכוחותיו.

Special Marvel Edition Vol 1 15

את הסרט מביים דסטין דניאל קרטון שגם תרם לכתיבת התסריט. קרטון ביים את הסרט העצמאי הנחשב Short Term 12 בכיכובה של ברי לרסון. את התסריט כתבו דיוויד קאלאהן שכתב את החידוש ל”מורטל קומבאט” 2021 ואת התסריטים של “וונדר וומן 84″ ו”זומבילנד” ירייה כפולה” ואנדרו לנהאם .

במידה וראיתם את הטריילר, אנחנו שמחים לשתף סרטון “הדברים שאולי פספסתם בטריילר” שערך, כתב ומגיש איתי פוקס שהקים את ערוץ היוטיוב “בתוך סרטים” שאנחנו מאוד ממליצים עליו, הסרטונים של איתי גם מאוד מהנים, גם מאוד מושקעים ובעיקר, מספקים המון מידע.

“שאנג צ’י – אגדת עשר הטבעות” יעלה בישראל בחודש ספטמבר.

השאר תגובה