מקבץ חדשות טלוויזיה (21.05.2020)

ההלם של השבוע הוא ללא ספק ההודעה המאוד מפתיעה של רובי רוז שהיא עוזבת את תפקידה כ”באטוומן”. הסיבה… אם אתם מאמינים לעיתוני הבידור בארצות הברית, מפתיעה עוד יותר. כמו כן, מגזין הקולנוע SFX פרסם מספר תמונות חדשות מהעונה השנייה של Doom Patrol. טריילר אחרון ורשמי לסדרת המדע בדיונית הקומית של נטפליקס “חיל החלל” בכיכובו של סטיב קארל. כמה פרטים על פרוייקט ההאבקות של סטיבן אמל, אחרי כמעט עשור שבהם גילם את “החץ הירוק” ודרך מגניבה של נטפליקס להודיע לנו על חזרתה של “אקדמיית המטרייה” לעונה שנייה.

“אל תקראו לי עצלנית”

Ruby-Rose-and-Batwoman

רובי רוז, שמגלמת את באטוומן זכתה לאהדה עצומה כשלוהקה לתפקיד. אולם, השבוע, באופן מאוד מפתיע וללא כל הסבר, הודיעה השחקנית כי היא לא מתכוונת לחזור לעונה השנייה של הסדרה. הרבה מאוד סקולציות החלו לרוץ ברחבי הוליווד בהם סיבות רפואיות (היו שטענו שהשחקנית נאלצה לעבור ניתוח חירום) אולם, לפי מגאזין הבידור Variety נראה כי הסיבה היא הרבה יותר טריוויאלית ממה שניתן לדמיין. על מי מקורות שהגיעו למגאזין, הסיבה האמיתית היא פשוט, עבודה קשה מדי. מסתבר שהשעות הארוכות של האימונים והצילומים לא בדיוק התאימו לשחקנית המתחילה, שלא הצליחה לישון לילה שלם אחד. נראה כי חוסר השינה והעייפות הגיעו עם השחקנית לסט הצילומים והדבר גרר לא מעט חיכוחים וריבים עם שחקנים ובימאים. כן יש לציין שבזמן פרסום הידיעה, אנשי היח”צ של השחקנית ושל האחים וורנר, שמפיקים את הסדרה, לא הגיבו. רובי רוז פרסמה הודעה גנרית עם פרוץ הידיעה שבה היא מודה לחברת האחים וורנר ולמפיק גרג ברלנטי על ההזדמנות האדירה שהם נתנו לה.

“חיל החלל” – טריילר אחרון ורשמי לפני עליית הסדרה לנטפליקס

space force trailer - Header

לא מכבר פרסמנו את הטריילר הראשון לסדרת המדע בדיוני הקומית “חיל החלל” בכיכובו של סטיב קארל (ועוד שחקנים כמו ג’ון מלקוביץ’). העונה הראשונה של “חיל החלל” תעלה בנטפליקס ביום שישי ה-29 במאי.


גל חום?! תוציאו את המטריות

umbrella academy review - Header

אחת מסדרות הקומיקס המדוברות של השנה שעברה הייתה ללא ספק “אקדמיית המטרייה” המבוססת על סדרת הקומיקס המוערכת של חברת DARK HORSE שכתב ג’רארד ווי ואייר גבריאל בה. נחמן בן הרוש שלנו בזמנו, כתב ביקורת מפרגנת על העונה הראשונה והשבוע שחררה ענקית הסטרימינג נטפליקס טיזר חביב המודיע על חזרה הסדרה לעונה שנייה. הטיזר, שמתקשר מאוד עם תקופת הקורונה, עושה הומאז’ לאחת הסצינות הנהדרות של העונה הראשונה, בה חמשת האחים רוקדים בחדרם אחרי שנפגשו לראשונה מזה שנים. אנחנו רואים את השחקנים הראשיים, ללא איפור, בדירתם, דרך הזום, רוקדים לצלילי הלהיט משנות השמונים, I Think We’re Alone Now ששרה טיפני.

הטיזר שמודיע על תאריך עליית העונה השנייה (ה-31 ביולי):

הסצינה מהעונה הראשונה שזכתה להומאג’:

יאללה מכות יאללה!

Alexander Ludwig

סטיבן אמל ללא ספק מוכר לרובכם כאוליבר קווין הלוא הוא “החץ הירוק” מהסדרה המצליחה של רשת CW. אמל ליווה אותנו מאז שנת 2012 וכעת, אחרי שהסדרה הסתיימה בתום עונתה השמינית, אמל עמל (ראיתם מה עשינו שם?) על המשך הקריירה. מה שאנשים אולי פחות מכירים, זה את הצד המתאבק של אמל, שהופיע לא פעם ולא פעמיים ב-WWE. כעת לוקח אמל את אהבתו לעולם ההאבקות ויופיע בסדרה חדשה בשם Heels בה הוא יגלם את התפקיד הראשי. הסדרה, שתשודר בערוץ STARZ, תמנה 8 פרקים ותספר את סיפורם של שני אחים, מתאבקים, אשר נמצאים בשני צידי המתרס של עולם ההאבקות, אמל, שמגלם את ג’ק ספייד, הוא ה-Heel (הנבל) ואילו אחיו, אייס, הוא הבחור הטוב. לא מכבר נודע כי אלכסנדר לודוויג (בתמונה), מי שגילם את ביורן לות’ברוק בסדרה “ויקינגים” לוהק לסדרה ויגלם את אחיו של אמל. כמו כן, הצטרף לסידרה קודי רודס, פנים מוכרות לכל מי שעולם ההאבקות מוכר לו. עדיין לא ידוע מה מצב ההפקה לאור משבר הקורונה שפקד את העולם, ומתי הסדרה באמת תעלה לשידור.

תמונות חדשות DOOM PATROL

מגאזין SFX, המוקדש לאפקטים מיוחדים בקולנוע ובטלוויזיה, פרסם מספר תמונות מהעונה השנייה של Doom Patrol המבוססת על דמויות של DC COMICS. העונה הראשונה עלתה לשרות הסטרימינג DC UNIVERSE וזכתה להצלחה בינונית, אם כי, הביקורות עליה, ברוב המקרים, היו טובות. בסדרה משחקים ברנדן פרייזר (קליף סטיל), מאט בומר (לארי טריינור), דיאנה גוררו (ג’יין המשוגעת), אלן טודיאק (מר אף-אחד), אפריל באולי (ריטה פאר), ג’ויוואן וויד (ויק סטון) וטמותי דלטון (ניילס קולדר). העונה השנייה תעלה לשידור ב- 25 ביוני.

מקווים שנהניתם.

נתראה במהדורה הבאה.

השאר תגובה