“חיל החלל”, טריילר ראשון לסדרה הקומית של נטפליקס בכיכובו של סטיב קארל

שרות הסטרימינג נטפליקס שחררו טריילר מלא ראשון לסדרת המד”ב הקומית שלהם, “חיל החלל” בכיכובו של סטיב קארל שגם יצר את הסדרה יחד עם גרג דניאלס שיצר, בין השאר, את הסדרה “מחלקת גנים ונוף” והיה אחד המפיקים של הגרסה האמריקאית של “המשרד” בה, כמובן, שיחק קארל. מסתבר כי חיל החלל (בשמו המקורי Space Force) הוא גוף אמיתי שקיים מאז 1982 כחלק מחיל האוויר האמריקאי, אולם, בדצמבר 2019 תחת עינו הפקוחה של הנשיא טרמפ, הפך לגוף עצמאי. זהו הגורם המרכזי ב”מלחמה” לכיבוש החלל.

אנחנו חייבים לציין כי לאחר צפייה בטריילר, קשה לנו להחליט אם הסדרה טובה או לא, או אפילו אם הטריילר גרם לנו רצון לראות את הסדרה או לא. חלקים בטריילר עובדים נהדר וחלקים נראים עם הומור די ירוד… אבל, למה לשפוט לפני שנראה (אנחנו נשפוט אחרי שנראה), העונה הראשונה של “חיל החלל” תעלה בנטפליקס ב-29 במאי.

מה שתופס את העין ומעלה את רף הציפייה הוא הקאסט הנהדר שקארל ודניאלס הצליחו לגייס לסדרה. נזכיר את ג’ון מלקוביץ שמצליח במספר שניות קטנות בטריילר לגרום לנו לחייך, ג’ין לינץ’ (GLEE), הקומיקאי בן שוורץ (מחלקת גנים ונוף), ג’ימי או יאנג (סיליקון וואלי), ג’סיקה סיינט קלייר (אווניו 5) ועוד. העונה הראשונה מונה 10 פרקים ובין הבמאים שבה נוכל למצוא את פול קינג שביים את שני סרטי “פדינגטון”.

העונה הראשונה של “חיל החלל” תעלה בנטפליקס ביום שישי ה-29 במאי.

השאר תגובה