“קפטן מרוול” – הצצה מיוחדת

שנת 2019 החלה, וסרט הקומיקס הבא ביקום הסינמטי של מרוול מתקרב אלינו בצעדי ענק. הכוונה היא, כמובן, ל”קפטן מרוול” בכיכובה של ברי לרסון שיעלה בבתי הקולנוע בישראל בתחילת חודש מרץ, באופן סימבולי, בסוף השבוע בו מציינים את יום האישה הבינלאומי. באמצע ספטמבר 2018, קיבלנו את הטיזר טריילר הראשון שגם זכה לשני סרטוני ברייק-דאון ישראלים (מחברינו ב-Geekverse וב”שובר מסך”). בתחילת דצמבר 2018 קיבלנו את הטריילר המלא וכעת מגיע אלינו טריילר חדש (שבאופן רשמי נקרא Special Look), שזוכה לתהודה מאוד חיובית ברשת האינטרנט.

“קפטן מרוול” מתרחש אי שם בשנות התשעים בעולם שבו בלוקבסטר היא אחת הרשתות המצליחות בארצות הברית, והסוכן קולסון מש.י.ל.ד מסתובב עם בלורית ולניק פיורי (סמואל ל. גקסון שהצעירו) עדיין בריא , לפני שאיבד את אחת מעיניו ולבש את הרטייה המפורסמת. הסרט, לפחות על פי דיווחים, ישמש גם כמעין האוריג’ין סטורי של פיורי ואנחנו נגלה בו איך הוא איבד את העין.

קפטן מרוול הוא הסרט הראשון ביקום הסינמטי של מרוול שהוא גם פריקוול וגם הסרט הראשון בו הגיבורה הראשית היא אישה. זוכת האוסקר ברי לרסון מגלמת את קרול דנברס שעל פי הטריילר לא ברור אם היא אנושית או חצי אנושית אך מה שכן ברור, שהיא כנראה גיבורת העל החזקה ביותר ביקום הסינמטי של מרוול. אנחנו נפגוש שתי דמויות שראינו בעבר, “רונן המאשים” (לי פייס) וקורת’ (דיג’ימון הונסו) אותם ראינו ב”שומרי הגלקסיה”. עוד בצוות השחקנים, ג’וד לאו ובן מנדלסון.

Captain Marvel trailer 2 - Header

קפטן מרוול (קרול דנברס) הופיעה לראשונה בחוברות הקומיקס של מרוול לפני 50 שנה, בחוברת Marvel Super-Heroes מספר 13. יצרו אותה רוי תומס, אחד הכותבים הבחירים של מרוול בשנות השישים והשבעים, והצייר ג’ין קולן. דנברס זכתה לכותר משל עצמה, תחת הכינוי מיס מרוול, ב-1977 כאשר קיבלה כוחות על מפיצוץ שגרם לשילוב ה-DNA שלה ושל גיבור העל MAR-VEL שהוא בעצם קפטן מרוול הראשון של חברת מרוול בקומיקס.

התקציר העברי הרשמי:
אולפני מארוול מציגים – “קפטן מארוול”, הרפתקה חדשה המתרחשת בשנות ה-90, תקופה שטרם נחשפה ביקום הסינמטי של מארוול. הסרט עוקב אחרי מסעה של קרול דנברס כשהיא הופכת לאחת מהגיבורים החזקים ביותר ביקום. בזמן שמלחמה גלקטית בין שני גזעים חייזרים מגיעה לכדור הארץ, דנברס מוצאת את עצמה וקבוצה קטנה של בני ברית בעין הסערה.

“קפטן מרוול” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-7 במרץ 2019.

השאר תגובה