“קפטן מרוול” – טיזר טריילר ראשון שמעלה את רף הציפייה

כבר הרבה זמן (לפחות לא מאז חיכינו לטריילר הראשון של “מלחמת האינסוף” לא הורגשה התרגשות ענקית כזו באינטרנט לקראת הגעתו של טיזר טריילר. זה קרה קצת לפני כניסת יום הכיפורים, בתוכנית “בוקר טוב אמריקה” שם החליטה חברת מרוול לחשוף את הטריילר המצופה לראשונה. כמובן שהייתה הכנה מסיבית כמה ימים קודם לכן שהוציאה את קהל האוהדים מדעתם פחות או יותר.

אנחנו מדברים כמובן על הסרט הקרוב ביקום הקולנועי של מרוול, “קפטן אמריקה” שייצא בארצות הברית ב-9 במרץ 2019. זהו הסרט השני שמרוול מוציאים אחרי “מלחמת האינסוף” (אחרי “אנטמן והצרעה”). “קפטן מרוול” מתרחש אי שם בשנות התשעים בעולם שבו בלוקבסטר היא אחת הרשתות המצליחות בארצות הברית, והסוכן קולסון מש.י.ל.ד מסתובב עם בלורית ולניק פיורי (סמואל ל. גקסון שהצעירו) עדיין בריא (לפני שאיבד את אחת מעיניו, האם בסרט הזה נגלה מדוע ואיך?).

captain-marvel-trailer-image-16

קפטן מרוול הוא הסרט הראשון ביקום הסינמטי של מרוול שהוא גם פריקוול (אנטמן והצרעה מתרחש פחות או יותר במקביל לארועי “מלחמת האינסוף”) וגם הסרט הראשון הוא הגיבורה הראשית היא אישה. זוכת האוסקר ברי לרסון מגלמת את קרול דנברס שעל פי הטריילר לא ברור אם היא אנושית או חצי אנושית אך מה שכן ברור, שהיא כנראה גיבורת העל החזקה ביותר ביקום הסינמטי של מרוול. אנחנו נפגוש שתי דמויות שראינו בעבר, “רונן המאשים” (לי פייס) וקורת’ (דיג’ימון הונסו) אותם ראינו ב”שומרי הגלקסיה”. עוד בצוות השחקנים, ג’וד לאו ובן מנדלסון.

הטיזר טריילר הראשון נראה נהדר, אם כי אין בו את אפקט ה”וואו”, עדיין, כיף לראות שאישה לוקחת את המושכות לידיים בהצלחת העולם ממלחמה של שני גזעים שונים של חייזרים. הטריילר לא מגלה לנו הרבה על העלילה של הסרט (שזה דבר מצויין) ובראיונות נאמר כבר כי הסרט לא יהיה סיפור אוריג’ין של הדמות, למרות שכן נלמד על האוריג’ין שלה, כנראה בעזרת סצינות פלאשבק. את הסרט מביימים ביחד אנה בודין וריאן פלק שגם אחראים על התסריט יחד עם צוות של עוד חמישה תסריטאים.

קפטן מרוול (קרול דנברס) הופיעה לראשונה בחוברות הקומיקס של מרוול לפני 50 שנה, בחוברת Marvel Super-Heroes מספר 13. יצרו אותה רוי תומס, אחד הכותבים הבחירים של מרוול בשנות השישים והשבעים, והצייר ג’ין קולן. דנברס זכתה לכותר משל עצמה, תחת הכינוי מיס מרוול, ב-1977 כאשר קיבלה כוחות על מפיצוץ שגרם לשילוב ה-DNA שלה ושל גיבור העל MAR-VEL שהוא בעצם קפטן מרוול הראשון של חברת מרוול בקומיקס.

“קפטן מרוול” יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-7 במרץ 2019.

השאר תגובה